FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By Zbyszek
Witajcie, jakie doświadczenia macie z produktami firmy Lagrus? Listwy mnie głównie interesują :) Polecacie? Warto w nie inwestować? Może zdecydowanie je odradzacie? Będę wdzięczny za każdą wypowiedź :)
By DagaD
Z Largusem generalnie nie miałem nigdy złych doświadczeń. Mogę to śmiało polecić. Jakość pozwala na wieloletnie użytkowanie produktów. Jeśli nie lubisz kupować byle czego to listwy lagrus są właściwym wyborem. :)
By mirek35
Ja pamiętam, że przez długi czas nie wiem dlaczego podchodziłem z dystansem do marki, ale listwy przypodłogowe lagrus są bardzo wysokiej jakości. Żałuję, że tak długo zwlekałem z tym :( nie róbcie tego błędu.
By Madzia
No jeśli chodzi o listwy Lagrus to moim zdaniem to jeden z lepszych produktów dostępnych na rynku, ceny mają całkiem niezłe, ale no za jakość zawsze trochę trzeba zapłacić :)
By lula
Ogólnie jeśli chodzi o Lagrus i ich listwy przypodłogowe to chyba był już tu na forum wątek na ich temat, radzę dobrze poszukać :)
By kasiasasia
Lagrus listwy mają swój cennik to prawda, ale mają też swoją jakość, co jest bardzo ważne raczej dla większości osób, które nie planują robić za często remontów :)
By AdrzejAndriu
Listwy przypodłogowe Lagrus są z dobrymi opiniami i to mnie wcale nie dziwi. Ja ogólnie bardzo szybko się do nich przekonałem. Akurat sam trafiłem na dobrą promocję co mnie jeszcze bardziej popchnęło do tej decyzji, ale jestem po dziś zadowolony i nie było chwili kiedy bym nie był. :)
By Stefan
Dla mnie Lagrus listwy często dostają dobre opinie nie tylko przez markę. One są po prostu bardzo jakościowe. :) warto kupić i warto czekać na promocje bo czasami potrafią być bardzo duże!
Organizowanie przeprowadzki

Zorganizowanie przewozu rzeczy to zawsze spore wyz[…]

Zdecydowanie bardzo dobre rusztowania załatwicie s[…]

Koszta hali magazynowej

A czy planujesz kupować może podnośniki do swojej […]

Jak rozwijać swój biznes?

W pewnym momencie prowadzenia firmy warto byłoby z[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>