FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By Kriss
#15487
Witajcie! Gdzie polecacie kupić listwy przypodłogowe w Krakowie? Może możecie polecić jakiś fachowców, którzy je mogą położyć? :)
By Dolores
#15504
W Krakowie jest sporo sklepów gdzie można kupić listwy przypodłogowe, ale tylko nieliczni tak naprawdę potrafią dobrze doradzić i powiedzieć prawdę :) :) :)
By Szaraczek
#15511
Kriss pisze:Witajcie! Gdzie polecacie kupić listwy przypodłogowe w Krakowie? Może możecie polecić jakiś fachowców, którzy je mogą położyć? :)Ja się akurat za bardzo w tym nie orientuję, ale generalnie to wydaje mi się, że nie powinno być z tym żadnego problemu żeby znaleźć, bo w Krakowie to akurat pełno tego wszystkiego jest
By Rysio
#15559
AgaS pisze:A miał ktoś może doświadczenia z firmą DZIURSKIP? Jak oceniacie ich produkty? Korzystał ktoś z ich usług? Warto?

Przynam się, ze sam nie korzystałem z ich usług, ale trochę podpytałem znajomych :) Listwy mają naprawdę dobrej jakości, ale trochę zawyżone ceny ;)
By Krystiano
#15578
Zbyszko pisze:Ja to znowu słyszałem, że słabo u nich z montażem, ale czy tak w rzeczywistoci jest to nie wiem, bo nie mam żadnych doświadczeń z tą firma ;)


Ja tam nie miałem żadnych promblemów z montażem, wszystko przebiegało sprawie, a listwy do tej pory wyglądają jak nowe :)
By Malutka
#15589
Andzia pisze:A jak już jesteśmy przy montażu to może macie jakieś fajne porady, co do tego? :)

Ja tam montaż wole zostawić specjalistom, wolę mieć dobrze zrobione, a nie się przejomować że coś jest nie tak, albo gorzej zniszczyć coś podczas montażu
Nasze ogrody

W każdym ogrodzie powinna znaleźć się lampa. Duży […]

Taka drabinka gimnastyczna to świetne rozwiązanie […]

Wszystko zależy od możliwości finansowych i to czy[…]

Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>