FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
Roberto3211 pisze:Ja ogólnie podobnie też jestem użytkownikiem produktów właśnie z tej firmy i na początku nie do końca mi się podobało, ale jednak później było ok :)

Ja też jestem bardzo zadowolony z tej firmy i jej produktów :)
Witek28 pisze:Ja nie lubię Largusa, bo moim zdaniem mają zdecydowanie zawyżone ceny ponadto co mają w swojej ofercie ...

Mi się akurat nie wydaje, że ceny są zawyżone. JA jestem zadowolony i zawsze korzystam z tej firmy :)
Mocart pisze:
Witek28 pisze:Ja nie lubię Largusa, bo moim zdaniem mają zdecydowanie zawyżone ceny ponadto co mają w swojej ofercie ...

Jesteś pierwszą osobą, która twierdzi, że Largus ma zawyżone ceny

Ja tak samo pierwsze słyszę, wszyscy moi znajomi są bardzo zadowoleni i nie mają żadnych uwag :)
Witek28 pisze:
Mocart pisze:

Mam do tego pełne prawo, po prostu takie jest moje odczucie

No niby masz do tego prawo, ale wydaje mi się, że to jest takie specjalne oczernianie
Lutek pisze:

Teraz to Panie dopiero dałeś, nie wydaje mi się, żeby one były jakoś przesadnie zawyżane

Dokładnie :) :)
halodynia pisze:
Lutek pisze:

Teraz to Panie dopiero dałeś, nie wydaje mi się, żeby one były jakoś przesadnie zawyżane

Ja trochę też uważam, że gościu jest jakiś sponsorowany, bo o largusie złego słowa to ja nigdy nie mogłem powiedzieć
halodynia pisze:
Witek28 pisze:
Mocart pisze:

Mam do tego pełne prawo, po prostu takie jest moje odczucie

No niby masz do tego prawo, ale wydaje mi się, że to jest takie specjalne oczernianie

Prawo owszem ma, ale to inna kwestia, że wprowadza ludzi specjalnie w błąd. No chyba, że naprawdę miał zły dzień i trafił na wszystko co złe
danicingmen pisze:
halodynia pisze:
Lutek pisze:

Ja trochę też uważam, że gościu jest jakiś sponsorowany, bo o largusie złego słowa to ja nigdy nie mogłem powiedzieć

Nie no bez przesady sponsorowany to on nie jest, ale na pewno jest to jakieś działanie przeciwko largusowi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17

Rolety sprawdzają się bardzo dobrze, więc jeśli sz[…]

Do wykończenia ścian może również posłużyć taka re[…]

Nie każdy moze sobie pozwolić na kupienie mieszkan[…]

Nie zawsze trzeba firmę do renowacji zatrudniać. W[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY