FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By Dan
#12666
Witajcie! Planuje zamontować u siebie jakieś ciekawe listwy przypodłogowe i mój wybór padł na Orac Decor, jednak średnie mam pojęcie o tej marce, coś mi się kojarzy, że to dobrej jakości produkty, jednak nie mam pewności... Warto kupić listwy Orac Decor?
#12716
Moim zdaniem warto, szczególnie że Orac Decor to jeden z najlepszych producentów sztukaterii na rynku. Fajną ma ofertę i do tego można być spokojnym o jakość produktów :)
By KamilD
#12785
Orac Decor ma przede wszystkim bogaty wybór listew przypodłogowych, ich jakości nie można też nic zarzucić ;) Niedawno kładłem u siebie model ze zdjęcia i muszę przyznać, że prezentują się rewelacyjnie :)
Obrazek
By Kamcia
#13060
Dan pisze:Witajcie! Planuje zamontować u siebie jakieś ciekawe listwy przypodłogowe i mój wybór padł na Orac Decor, jednak średnie mam pojęcie o tej marce, coś mi się kojarzy, że to dobrej jakości produkty, jednak nie mam pewności... Warto kupić listwy Orac Decor?


Warto. :) kupiliśmy już kilka lat temu i bardzo dobrze znoszą upływ czasu. :) co więcej montaż nie sprawiał żadnych problemów, więc nie ma co się zastanawiać
#13092
KamilD pisze:Orac Decor ma przede wszystkim bogaty wybór listew przypodłogowych, ich jakości nie można też nic zarzucić ;) Niedawno kładłem u siebie model ze zdjęcia i muszę przyznać, że prezentują się rewelacyjnie :)
Obrazek


Ja mam u siebie coś bardzo podobnego. Już nie pamiętam co to dokładnie, ale wygląda bardzo ładnie. O montażu nie powiem za wiele bo zajmowała się tym ekipa. :)
Dodatki do wnętrza

Warto zadbać też o dobre oświetlenie. W https://ww[…]

Wyjątkowa kuchnia

A co myślicie o tego typu tablicach do kuchni - ht[…]

Materac zamiast łóżka

Możecie także zajrzeć do https://room99.pl/ , gdzi[…]

Monitoring

Możecie także sprawdzić tę hurtownię z częściami e[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>