FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By kleppa
Też polecam cmprofile.pl, jakiś czas temu korzystałem. Na plus to, że mają tam ogarniętych ludzi, którzy świetnie doradzili, bez stękania i narzekania.
By KasKa
Ewelia pisze:Jak cena nie gra roli to może zamów sobie może listwy u stolarza? Będzie dokładnie jak chcesz.

To najlepsze rozwiązanie, też dlatego, ze stolarz dobierze Ci odpowiednie drewno. Raz, że kolor, dwa, że odpowiednią elastyczność i impregnację.
By Tara
Nam przy wyborze sklepu pomógł nasz przyjaciel.
Polecił nam sklep http://podlogi24.net i muszę przyznać że zarówno jakość jak i szybkość realizacji zamówienie była wzorowa.
Na każdym etapie realizacji zamówienia kontakt ze sklepem naprawdę wzorowy.
Jedyny minus to przez to że mają duży wybór listew przypodłogowych to była decyzja które wybrać :D :D :lol:
Listwy prezentują się naprawdę super.
migotka pisze:Dzięki za namiar:) a powiedz mi jak wygląda kwestia przesyłki? Bo to dla mnie dość istotne. Chodzi mi o to czy realizują ją dość szybko i czy dokładnie pakują towar, bo wiesz jak to u nas z tym bywa.

Kochani warto zainteresować się tym tematem gdyż sprawdziłem na 3 sklepach i jest to samo. Jak w okienku śledzenia przesyłki podacie ten zbyt przy długi nr przesyłki poczty sledzenie przesyłek polskiej klient otrzymuje e-maila którego nie może otworzyć a tym samym nie może śledzić przesyłk !!!!
Koniecznie oglądajcie listwy w sklepie przed zakupem, co prawda wzorniki nie koniecznie muszą odzwierciedlać to co realnie otrzymamy, ale sklepy stacjonarne o to raczej dbają, osobiście polecam markę MBW profile, jesli widzicie ich wzornik możecie brać w ciemno o ile spodoba się wam któryś wzór, bo mają raczej umiarkowany wybór, Dziurskip tez jest bardzo ok, ale droższy...
Montaż drzwi

Montaż drzwi lepiej jest zostawić specjalistom. :)

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin to przede wszystkim […]

Drzwi wewnętrzne białe

Drzwi wewnętrzne białe to mój wybór sprzed wielu l[…]

Drzwi szklane

Drzwi szklane wyglądają niesamowicie w dobrze zapr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>