FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
Awatar użytkownika
By Zendek
Szukam sklepu, w którym mogłabym kupić naprawdę dobre listwy przypodłogowe. Cena w tym momencie nie gra większej roli. zależy mi po prostu na naprawdę super jakości. Wykańczamy właśnie salon, a jako że to nowy dom to chce mieć wszystko na tip top:)
Awatar użytkownika
By Kasiula
A mogłabyś powiedzieć skąd jesteś? tak będzie jednak łatwiej coś polecić:) Bo oczywiście mogę podać Ci namiar na pierwszy lepszy sklep, ale okaże się, że jednak masz do niego ciut za daleko:)
Awatar użytkownika
By zalotka
Ja mogę polecić ten sklep głównie ze względu na bardzo duzy wybór i dobre ceny:

https://parkiet.pl/12-listwy-przypodlogowe-mdf

Jakiś czas temu zamawialiśmy tam z mężem białe listwy przypodłogowe z MDF i dzięki temu wiele zoszczędziliśmy .

W mniejszych sklepach wybór jest ograniczony i bardzo często takie listwy nie posiadają przestrzeni na kable - było to dla nas bardzo ważne.

Poniżej Cokoły które wybraliśmy - troche duże ale pasują do wnętrza:
Obrazek
Awatar użytkownika
By migotka
Dzięki za namiar:) a powiedz mi jak wygląda kwestia przesyłki? Bo to dla mnie dość istotne. Chodzi mi o to czy realizują ją dość szybko i czy dokładnie pakują towar, bo wiesz jak to u nas z tym bywa.
Awatar użytkownika
By asolis
Wiem wiem, nieraz się naciąłem na nieuczciwych sprzedawców. Generalnie powiem Ci, że nie można narzekać. Wysyłka – błyskawicznie. Wszystko zapakowane naprawdę solidnie, także raczej mizerne szanse na to, że coś tam Ci się w tym transporcie uszkodzi. Ja jestem zadowolony.
Ja z kolei polecam ten sklep:

panele-sklepy.pl/

Duży wybór, całkiem niezłe ceny, a przede wszystkim miła i fachowa obsługa. Z wysyłką też nie ma problemu. Tak jak pisałem, ceny są niezłe ale nie najtańsze. Jednak sklep sprawdzony, także śmiało można kupować.
By Kasp
Jeśli zależy Ci na dużym wyborze i zróżnicowanych rozwiązaniach, polecam sprawdzić jakie listwy przypodłogowe ma w asortymencie ten sklep internetowy cmprofile.pl
By Kasp
Sklepów tak naprawdę jest dzisiaj całe mnóstwo, wszystko zależy od tego jaki mamy budzet, bo jak sami wiecie w opcjach się przebiera totalnie.
Rolety w Lublinie

Polecam tę firme: https://lublinrolety.pl[…]

Aranżacja mieszkania w stylu Boho?

A czym taki styl się wyróżnia? Kojarzy mi się ja[…]

Po tych wszystkich opiniach to chyba sama się na Q[…]

A jakiej firmy byście polecali listwy dekoracyjne?[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>