FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
#10975
Witam,
prośba o pomoc z montażem listew przypodłogowych MDF. Planuję położyć je sam, bo wygląda to na w miarę prostą pracę, ale problem w tym, że mieszkanie jest z lat 70-tych i ciężko znaleźć prostą ścianę (łuki zamiast prostych, garby itp.). W związku z tym wydaje mi się, że zamiast przyklejać listwy, lepiej będzie zmocować je na klamry, które są w stanie przyciągnąć listwę tam, gdzie za bardzo odstaje od ściany.

W związku z tym kilka pytań:
1. Czy mam rację, że w tej sytuacji lepiej klamry niż klej?
2. Listwy MDF mocowane na klamry widziałem tylko w marketach - sklepy internetowe mają tylko listwy do klejenia. Czytając artykuły w necie też o klamrach piszą tylko przy listwach PCV a o MDF, że się je kleji. Czy mocowanie MDF na klamry się sprawdza?
3. Są jakieś istotne plusy klejenia lub minusy klamer?
Dodatki do wnętrza

Warto zadbać też o dobre oświetlenie. W https://ww[…]

Wyjątkowa kuchnia

A co myślicie o tego typu tablicach do kuchni - ht[…]

Materac zamiast łóżka

Możecie także zajrzeć do https://room99.pl/ , gdzi[…]

Monitoring

Możecie także sprawdzić tę hurtownię z częściami e[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>