FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Dejmien
Witajcie, jakie drzwi wejściowe polecacie? Jedno- czy dwuskrzydłowe? Gotowe czy od stolarza?
By Witek
Moim zdaniem drzwi wejściowe do domu to wystarczą jednoskrzydłowe, no chyba że masz miejsce na drugie skrzydło :P
By Wiktor.
Moim zdaniem drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego powinny być solidne, najlepiej od stolarza.
By Zbyszko
E tam drzwi wejściowe do mieszkania to mogą być i gotowe ze sklepu, nie trzeba przepłacać specjalnie na stolarza.
By mariszka
Osobiście bardzo mi się podobają drzwi dwuskrzydłowe jednak nie mam miejsca na takie w swoim domu. Nie dawno wymienialiśmy drzwi ponieważ stare nam strasznie przemarzały i wybrałam piękne drzwi z przeszkleniem w kolorze szarym. Nie myślałam ze będą tak fajnie się prezentować w tak małym przedpokoju. ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Montaż drzwi

Montaż drzwi lepiej jest zostawić specjalistom. :)

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin to przede wszystkim […]

Drzwi wewnętrzne białe

Drzwi wewnętrzne białe to mój wybór sprzed wielu l[…]

Drzwi szklane

Drzwi szklane wyglądają niesamowicie w dobrze zapr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>