FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By AniaK
Jeśli chodzi o drzwi Pol Skone to jestem z nich bardzo zadowolona :) Są bardzo porządnie wykonane i super się prezentują. O niebo lesze są niż to, co proponuje Porta ;)
By PomocnyWaldek
A ma ktoś może drzwi wewnętrzne Pol Skone w łazience? Bo wpadło mi ostatnio w oczy kilka opinii, że bardzo puchną ich drzwi łazienkowe i producent nie uznaje reklamacji... Tylko jakoś takie dziwne mi się te opinie wydawały bo wszystkie prawie tak samo napisane i nie wiem, czy im wierzyć
By Andzia
Ja co prawda na Polskone się za bardzo nie znam, ale myślę, ze co do nieprawdziwości tych opinii, to akurat możesz mieć rację ;)
By Szaraczek
Ja właśnie tak się zastanawiam, czy by nie zamontować u siebie właśnie drzwi od Pol Skone... Dużo tutaj piszecie, że drzwi wewnętrzne Pol Skone się sprawdzają, więc chyba się na nie zdecyduję ;)
By Karp
Pol skone drzwi to przede wszystkie dobra jakość. Ja kiedyś nie byłem przekonany i żałuję bo jestem meeega zadowolony. :D :D :D
By Gracjannn
Drzwi wewnętrzne pol skone w moim domu bardzo ładnie sie prezentują i od razu po nich widać, że takie lepsze s ą
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Nasze ogrody

W każdym ogrodzie powinna znaleźć się lampa. Duży […]

Taka drabinka gimnastyczna to świetne rozwiązanie […]

Wszystko zależy od możliwości finansowych i to czy[…]

Projekt domu