FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Kondziu
#9702
Pewnie, że na wymiar, lepiej będą spasowane, a jak jeszcze się zdecydujesz na porządne drewniane drzwi od stolarza to na pewno będziesz zadowolony. Ważne tylko, by dokładnie podać wymiary drzwi stolarzowi ;)
By majsterkowicz
#9718
W przypadku gdy drzwi wewnętrzne wymiary mają niestandardowe, to nie masz wyjścia jak kupić je na wymiar, nawet niektórzy producenci zajmują się robieniem drzwi o niestandardowych wymiarach, ale zwyczajnie będzie to dłużej trwać ;)
By AdrzejAndriu
#9736
Jak mają być to standardowe wymiary drzwi wewnętrznych, to wcale nie trzeba kupować jakiś na zamówienie czy na wymiar, stolarz stolarzowi nie równy, jak nie znasz żadnego porządnego wystarczą jakieś lepsze od producenta.
By Remik82
#9933
Mi to się wydaje, że to zależy od pomieszczenia i poszukiwanych rozmiarów drzwi, ciężko stwierdzić, czy drzwi na wymiar, czy gotowe lepsze.
By Witek
#10065
Jak drzwi wewnętrzne wymiary mają mieć standardowe, to ja bym chyba wolał jakieś lepsze gotowe kupić, niż od stolarza, taniej by to wyszło.
By Wiktor.
#10082
Nawet jak masz niestandardowe wymiary drzwi to nie musisz się udawać do stolarza, niektóre znane firmy produkują też drzwi na zamówienie, więc nie musisz wydawać fortuny na drzwi od stolarza ;)
System orynnowania

Zastanawiam sie nad najlepszym typem systemu orynn[…]

Materac zamiast łóżka

Nie ma opcji by się wyspać dobrze na samym materac[…]

Wnętrza w stylu angielskim

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>