FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By trr
#8717
Witam,
chciałbym poruszyć temat kosztów budowy hali typowo magazynowej.
Wszyscy mówią o tych bardziej nowoczesnych halach stalowych, ale nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych przykładów cen - ile konkretnie ktoś dał za taką i taką halę, tylko wszędzie słyszę, że dużo, ale zdecydowanie taniej niż postawić murowaną.
Nasuwa się pytanie ile to jest dużo i na czym można próbować oszczędzić, a na czym raczej nie?
By stefanios
#9166
Mówią, że dużo? jak dla mnie to właśnie jak na taką inwestycje to te ceny są atrakcyjne. Najlepiej pytaj u źródła, zamów wycenę u wykonawcy. Polecam specjalistów z https://commercecon.pl/. Dwie hale stalowe magazynowe mam postawione także w temacie jestem i to dość na świeżo. Robiłam staranne porównanie ofert, firma o której mówię wypadła zdecydowanie najlepiej. Wysoka jakość materiałów, kultury pracy i nastawienie na zadowolenie klienta.
By violet_13
#10221
Budując taką halę warto wynająć dźwig dla przyspieszenia i ułatwienia całej budowy. Może koszty przez to wzrosną, ale patrząc z drugiej strony budowa szybciej się zakończy i hala zacznie szybciej na siebie zarabiać ;) Niezależnie czy jesteście z południowej Polski polecam Wam dźwig Maśko Nowy Targ ponieważ jest to bardzo doświadczona ekipa, :) która podejmie się każdego trudnego zadania. Kompetentni pracownicy służą w doborze sprzętu i świadczą usługi na terenie całego kraju.
#10957
Aj. Kosztów nie da się jednoznacznie określić, bo to zależy od powierzchni magazynu, jego wyposażenia, jak i zastosowanej technologii. Trzeba doprecyzować, aby choć orientacyjnie wskazać koszty wykonania i utrzymania konkretnej hali.
By student
#13342
MarcinPoniewczas pisze:Aj. Kosztów nie da się jednoznacznie określić, bo to zależy od powierzchni magazynu, jego wyposażenia, jak i zastosowanej technologii. Trzeba doprecyzować, aby choć orientacyjnie wskazać koszty wykonania i utrzymania konkretnej hali.


Dokładnie. Jak podasz więcej szczegółów i co konkretnego w magazynie chcesz trzymać, bo to też ma znaczenie. Inne warunki magazynu są dla sprzętu agd, a inne dla produktów spożywczych. Najlepiej jest planować rozmieszczenie i procesy magazynowe przed budową hali. Często okazuje się, że po wybudowaniu magazynu nie można go odpowiednio zagospodarować. My projekty procesów, potem hali oraz samą budowę zlecaliśmy firmie kmc-services https://kmc-services.com.pl/uslugi-magazynowe/ Chcemy też im zlecić całe zarządzanie magazynem. Podczas wszystkich etapów pokazali swoje doświadczenie.
By Matelo
#15314
A co sądzicie o takiej opcji jak wynajem magazynu? Wiele osób się na to decyduje bo jest to tańsze i łatwiejsze niż budowa od zera. Polecam więc zainteresować się firmą 7R, która zajmuje się kompleksową obsługą powierzchni magazynowych. Na ich stronie https://www.7rsa.pl/aktualnosci/wspolpraca-joint-venture-miedzy-7r-mf-capital-a-dil-polska znajdziecie wszystkie informacje i dane do kontaktu.
Awatar użytkownika
By Wreck
#16148
Wszystko zależy od wyposażenia takiej hali i od tego, na jakie rozwiązania się zdecydujemy. Podstawą są na pewno wszelkie palety, skrzynki czy też pojemniki, ale wiele osób stawia również na sorbenty chłonne i absorbcyjne, szczególnie jeśli na magazynie znajdować się mogą różnorakie ciecze.

Zdecydowanie wolałbym postawić na jakieś drewno, b[…]

Obrazy do domu

Możecie też odwiedzić Dom Aukcyjny Panorama i nawe[…]

Co na prezent

Mojej mamuśce kupiłem roombe już ma swoje lata kob[…]

Magazyn

A kto na co dzień przeprowadza u Was sprzątanie m[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>