FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By irmin
Pierwsze moje hobby poza zegarkami to granie w gry komputerowe, aczkolwiek nie gram już tak często jak kiedyś. Kiedys grałem w World of Warcraft, jednak przestalem z uwagi na to,ze kolejne dodatki wydały mi sie nieco nużące. Obecnie jeśli grywam to w gry rpg offline, fajny jest Wiedźmin, chociaż najbardziej czekam na Cyberpunk 2077.

Drugie moje hobby to gra na instrumentach muzycznych. Gram obecnie na gitarze, aczkolwiek chciałbym w najbliższym czasie spróbować swoich sił w grze na perksji. Szczególnie, ze wreszcie mam miejsce aby ćwiczyć.
Szczególnie, że instrumenty nie sa takie drogie https://drumstore.pl/pl/
By ja_noz
Ja uwielbiam majsterkować, za to moja żona wiecznie coś szyje. Ostatnio zakupiła jakiś materiał i znów coś robi na zime :D Ciekaw jestem co tym razem wymyśliła, bo u swojego sprawdzonego producenta dzianin zrobiła duże zamówienie.

Kastella - producent dzianin Łódź
By andrzej
architektura. niestety nie poszedłem na studia w tym kierunku i nie pracuje w tym zawodzie. ale próbuje samodzielnie sie szkolić, teraz oswajam sie z bim przy pomocy archline.xp
By ludwik332
Moim hobby jest piłka nożna, jednak z powodu kontuzji miałem bardzo długą przewę. Dzięki Tortopeda łódź prywatniewróciłem do pełni zdrowia. to klinika która zajmuje się ortopedią. Mają całkowity zakres operacji kończyny dolnej. Bardzo się mi przydała ich pomoc bo miałem ogromne problemy z rzepką i oni podjęli się zabiegu rekonstrukcji rzepki.
By rafon
Ja uwielbiam sport - gram dużo w piłkę nożną, a w wolnej chwili lubię też oglądać mecze w telewizji. Od jakiegoś czasu zacząłem hobbistycznie obstawiać spotkania (głównie jak grają nasi). Jeśli chcecie dowiedzieć się jak odebrać darmowy zakład to piszcie do mnie to pomogę.
By donna
Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie natomiast jeździć rowerem. Od niedawna zaczęłam też interesować się numizmatyką i kolega polecił mi tę stronkę https://www.ceneo.pl/Numizmatyka . Hobby trochę kosztuje, ale dzięki temu że mogę sobie przez portal wyszukiwać najniższych cen zawsze kupuję w dobrej kwocie ;)
Ogrzewanie w mieszkaniu

Moim zdaniem fotowoltaika jest świetnym i bardzo e[…]

No nie wiem nawet co poradzić, pełno jest poradnik[…]

A słyszał ktoś coś na temat łódzkiej firmy Parkiet[…]

Ok, chyba rzeczywiście ten Europarkiet to dobra fi[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>