FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By trr
Zastanawiam się, czy zainstalować w oknach żaluzje drewniane czy rolety (nie wiem jak się nazywają chodzi o takie zwykłe, nie rzymskie).Podobają mi się ciemne (wenge) żaluzje drewniane, ale ramy okienne są plastikowe, białe i nie wiem czy to będzie ładnie ze sobą wyglądało - zdecydowanie lepszy efekt byłby przy oknach drewnianych w ciemnych ramach.Z kolei gdybym wzięła rolety to nie wiem czy wziąć jasne czy ciemne (mieszkanie jasne, czekoladowe meble).Oj mam dylemat - może któraś z was mi doradzi?J
By thajski
W zasadzie wydaje mi się, że dzisiaj rolety rządzą, bo mamy do czynienia z tak wieloma kontekstami ich zstosowania, a od żaluzji powoli można rzec, odchodzimy
By Kassini
Rolety, rolety, rolety - i jeszcze raz - na pewno nie żaluzje. Kto dzisiaj montuje żaluzje, raczej mało kto chybabo to już przeżytek totalny
By martysia
Ja wybrałabym chyba żaluzje - najlepiej drewniane. Nie wydaje mi się też, żeby do białych okien wyglądały bardzo źle. :) Sama u siebie odważyłabym się tak zrobić, zwłaszcza, jeśli meble też by były w jakimś drewnopodobnym kolorze. Nie wymieniałabym za to całych okien, bo nie ma takiej potrzeby :))

Mnie naprowadzili na fajne mieszkanie z rynku pier[…]

Sztukateria Białystok

sztukateria gipsowa w Białymstoku jest bardzo ciek[…]

Sztukateria Kraków

No z tego co ja się orientuję to w tym Krakowie je[…]

Sztukateria Bydgoszcz

Ja się aż tak na Bydgoszczy nie znam ale mam tam z[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>