FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Anna Wolska
#6826
Tak naprawdę jeżeli o wyposażenie warsztatu chodzi, możliwości mamy dzisiaj bardzo wiele w tym zakresie. Przy czym jednak jeżeli chcemy związać się zawodowo z naprawą samochodów, warto zwrócić uwagę na ofertę Almig http://www.almig.pl/ . Znajdziemy w niej bowiem wysokiej klasy sprężarki, powstające w oparciu o najnowsze techniki produkcji maszyn, które to pracują nie tylko cicho, ale też wydajnie.
By break1
#6837
Każdy wyposaża a - pod to czego potrzebuje, b - pod to jaką kasą dysponuje c- tak jak ma pojęcie o tematych warsztatów domowych.
By Kassini
#6880
Właśnie, nie ma czegoś takiego jak uniwersalne wypoażenie warsztatu. Uniwersalne pod kogoś, nie uniwersalne pod wszystkich - to owszem
By Franek74
#9759
Wyposażenie narzędziowe dobrej jakości można znaleźć u Homedirect24h. Wysokiej klasy narzędzia i lutownica spełniły moje oczekiwania. Transakcja przebiegła sprawnie. Profesjonalny sprzedawca.
By marcin01w
#9780
Ja swój warsztat dopiero urządzam, ale na ten moment mam w nim regał bhp, kilka własnoręcznie robionych półek i schowków na ścianach. I jeszcze planuję do tego zrobić jakiś organizer na całe drobne akcesoria, bo te najczęściej lubią zmieniać miejsce. I chyba takie wyposażenie mi wystarczy, przynajmniej na jakiś czas, na początek
By MarcinPoniewczas
#11030
W warsztacie też dobrze jakby były jakieś rozsądne regały. Z tego co mi wiadomo to http://nedcon.pl/ ma bardzo ciekawą i bogatą ofertę wszelkiej maści regałów. Znaleźć tam, u nich, można regały, tak dla przykładu, automatyczne, czy też przesuwne. Warto zatem i w odpowiednie regały w warsztacie się zaopatrzyć :)
Wybór baterii

Nie ma sensu kupować najtańszą baterię bo za chwil[…]

Montaż drzwi

Jak chce się zaoszczędzić to można samemu spróbowa[…]

Drzwi wewnętrzne OBI

Mi to się wydaje, że te drzwi z OBI są w porządku,[…]

Ja tam mam u siebie drzwi z Leroy Merlin i są ok, […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>