FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
Uwielbiam tak urządzone kuchnie. Bądź co bądź jednym z podstawowych elementów wyposażenia tego pomieszczenia zawsze jest kuchenka. Sama szukając czegoś dla siebie, chętnie sięgnęłabym po coś z oferty https://www.sferis.pl/kuchnie-gazowe-1908 . Wybór mamy bowiem tutaj naprawdę duży, jednakże nie do końca wiem, na jaką markę postawić. Możecie mi coś doradzić w tym zakresie?
By Madzia
Styl angielski podoba mi się chyba od dziecka. Teraz przy okazji remontu mogę zaadaptować swoją kuchnie właśnie w tym stylu. Macie jakieś porady gdzie szukać inspiracji albo ciekawych ozdób?
By SuperBoy
Dla mnie rewelacyjna strona do inspiracji to homebook, nie dość, że masz super wnętrza to jeszcze od razu masz na ich stronie, gdzie niektóre przedmioty można kupić :)
By trr
Jeśli zastanawiacie się nad meblami do kuchni to warto jest inwestować w meble na wymiar. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu nie tylko w przypadku niewymiarowej kuchni. Meble kuchenne na wymiar są oryginalne i jeśli cenimy sobie tę cechę, powinniśmy zastosować dostępne, niebanalne rozwiązania Meble kuchenne na wymiar można dopasować do mniejszych i wiekszych kuchni, poza tym mamy o wiele większy wybór róznego rodzaju kolorów czy blatów.

Mogę Wam również polecić to studio mebli kuchennych w Krakowie:

https://woodworks-studio.pl

Mają duże doświadczenie i podobało mi sie to, ze meble zostały wykonane terminowo.
By Krystian
Madzia pisze:Styl angielski podoba mi się chyba od dziecka. Teraz przy okazji remontu mogę zaadaptować swoją kuchnie właśnie w tym stylu. Macie jakieś porady gdzie szukać inspiracji albo ciekawych ozdób?

Moja żona to na jakimś Pintereście czy coś takiego szuka zawsze inspiracji, ale ja się nie znam na tym za bardzo :D
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Ogrzewaie domu

Najlepszym sposobem ogrzewania domu jest moim zdan[…]

Tłumaczenia z hebrajskiego

mam do przetłumaczenia dokumenty które sa po hebra[…]

jakie części do samochodu