FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Jane Doe
#3396
Do magazyny to chyba w standardzie kupuje się te platformowe, suwane...
By leoniadka
#3426
Jane Doe pisze:Do magazyny to chyba w standardzie kupuje się te platformowe, suwane...


Tak, jeżeli komuś faktycznie zależy na tym, żeby było praktycznie i wygodnie się korzystało potem z takiego sprzętu, racja - zdecydowanie
By Jane Doe
#3439
Wygoda to jedno a drugie to bezpieczeństwo. Może warto przed zakupem takiego sprzętu spytać specjalisty BHP co zaleca.
By Mikolaj
#5522
Można spokojnie pogodzić wygodę i bezpieczeństwo wybierając do magazynu sprzęt od http://www.haulotte.pl/. Mają wysokiej jakości podnośniki różnego typu, a także ładowarki teleskopowe.
Awatar użytkownika
By Wreck
#8509
Ciekawym rozwiązaniem na magazynie są też palety z tworzywa. Tego typu palety nie posiadają drzazg oraz gwoździ, dzięki czemu ich transport jest o wiele bezpieczniejszy, a wytrzymałością w niczym nie ustępują zwyczajnym paletom.
By Kassini
#8641
A jak się mają się świetliki pasmowe do forum o podłogach, milordzie? :D
By bogdan232
#8849
Mi ostatnio podczas wizyty kontrolnej u stomatologia wpadł bardzo dobry pomysł na temat magazynu.Co najdziwniejsze to ten pomysł przyszedł mi do głowy jak miałem największy ból.
By thajski
#8860
Wszystko zależy od przeznaczenia magazynu. Owszem, wiadomo - magazynowanie to jedno, ale chodzi też o coś więcej, więc jeżeli mamy do czynienia z konkretami to jednak warto idealnie pod charakter pracy magazynu coś działać.
By Tomek
#9087
W każdej hali czy to magazynie niezależnie od ich przeznaczenie, nie obejdzie się bez zabezpieczenie na wypadek pożaru. Na etapie budowy, należy szczeliny dylatacyjne wypełnić materiałem o wysokiej klasie odporności ogniowej. Natomiast później konieczna jest obudowa tras kablowych,budowa kanałów oddymiających, a także, co nie mniej ważne, dpowiednie oznakowaniu dróg ewakuacyjnych. Na stronie firmy Protector - http://dylatacjeppoz.pl/ - można znaleźć właściwie wszystkie niezbędne w tym przypadku materiały, ponadto firma oferuje montaż wszystkich potrzebnych elementów.
Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

Magazyn

Jezeli potrzebujesz dobrych palet to popatrz sobie[…]

Drzwi wejściowe

Przy wyborze drzwi zewnętrznych należy rozważyć ni[…]

Drewniane okna

Faktycznie rolety sprawdzą się tutaj doskonale. Zr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>