FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
By Olaf
#498
Jaką macie podłogę w łazience? Czy drewno się sprawdzi?
Po świętach ruszam z remontem i zastanawiam się nad łazienką. Jej aranżacja spędza mi sen z powiek :/ Chciałbym drewno ale boję się, że najdzie wilgocią i się zniszczy.
By MagdalenaGrzegorczyk
#512
No moja siostra ma teraz drewnianą podłogę w łazience, ja do tego nie jestem przekonana, obawiałabym się, że szybko odstanie, zniszczy się przez wodę. Ona zamawiała swoją podłogę w ArtCore w Warszawie, podłoga jest zabezpieczona wiec nic się jej podobno nie stanie. Ona ma ciemną łazienkę i wybrała sobie też ciemną deskę ale ma ładne oświetlenie więc to wszystko ładnie wygląda.
By carolek
#518
Ja bym się bał drewnianej podłogi w łazience. Jak już to lepiej położyć płytki imitujące drewno - teraz wybór tego typu płytek jest ogromny.
My mamy czarno biała łazienkę i jedyne czego żałuję to czarne płytki na podłodze. Widać na nich najmniejszą plamkę :/
By stokrota
#552
A ja bym się nie bała. Parkiet w łazience może fajnie wyglądać. Inaczej i cieplej. Bo kafle są chłodne. Są parkiety dobrej jakości i odporne na wilgoć także bez obawy. Poza tym można wybrać produkt z długą gwarancją na jakość i jak coś się stanie to nie będzie problemu z reklamacją.
By MagdalenaGrzegorczyk
#617
Dobrze zabezpieczona bedzie leżec bardzo długo. Moja siostra ma tak jak pisałam, własnie w studio artcore jej powiedzieli, ze trzeba ją zabezpieczyć już na samym początku i będzie ok. Dużo osób teraz decyduje się na deskę.
By Krok90
#625
Bardzo duże znaczenie ma jak ją zabezpieczymy na początku, ale także jakie materiały zakupiliśmy. Warto zwrócić uwagę na to żeby były jak najwyżej jakości. Sam zanim się zdecydowałem to dużo szukałem i tak trafiłem na http://parkiet.net/kolorpodlogi.html . Wybór odpowiedniego materiału to podstawa.
By MagdalenaGrzegorczyk
#688
Podłoga bez zabezpieczenia nie przetrwa długo szczególnie w łazience, dltego warto nad czymś pomyśleć. Poza tym podłoga drewniana jest czesto wybierana, rozejrzyjcie się po sieci.
By bartosz.sobol
#706
Już w innym temacie o tym pisałem. Wybierz drewno egzotyczne do łazienki jak np.:iroko, merbau. Dużo zapłacisz ale o wiele większa pewność że będzie długo służyło i cieszyło oko.

Obrazek
Magazyn

Wiadomo, że jakość jest ważna. Dzięki za podzielen[…]

Drewniany taras

Drewniany taras wygląda stylowo i jest popularny a[…]

Kurs na prawo jazdy

Chcesz przejść kurs na prawo jazdy z płytą poślizg[…]

Nasze ogrody

Jak właśnie aranżujecie ogród to ja wam powiem że […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>