FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
By Louie
Tak sobie patrzę po sklepach i w ogole te szlachetniejsze gatunki, pomostowe i impregnowane sa drogie. Za jakość i trwałość jednak trzeba zapłacić
By Mirella
Yennefer pisze:
Domelka pisze:
Nikita pisze:Mieszkam dość wysoko, na ostatnim, trzecim piętrze już kilkanaście lat. Sporo czasu spędzamy na balkonie(duży). Nie bardzo jednak wiem co położyć na podłogę, żeby na boso nie deptać po cemencie. Miałam co prawda chodniczek, ale podczas deszczu długo schnie. Kafelki nie wchodzą w grę, gdyż muszę to zrobić we własnym zakresie.

Skoro musisz zrobić to we własnym zakresie, to drewno, domyślam się, całkiem odpada, bo to już większy wydatek. Chciałam Ci podesłać informacje o termodrewnie: https://parkiet.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=328&p=3420&hilit=pod%C5%82oga+na+zewn%C4%85trz#p3420
Ale jak we własnym zakresie i małymi kosztami, to może winyl?

Tez pomyślałam o thermodrewnie. W mojej ocenie to najlepsze rozwiązanie na zewnątrz.

Obrazek

Wygląda fantastycznie <3
By Kassini
Wezar pisze:Przy wykładaniu balkonu drewnem należy jednak pamiętać o cyklicznym olejowaniu desek, aby nie naciągały wilgoci. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwoli to uniknąć kosztownej wymiany drewna. Jednym z lepszych produktów na rynku jest Olej do tarasów Altax. Szukaj w sklepie takiego opakowania:
Obrazek

Olejowanie chyba trzeba raz na 2-3 lata robić, o ile dobrze pamiętam? No to tylko się teraz zastanawiam jak wiele tego nakładać.
Nasze ogrody

W każdym ogrodzie powinna znaleźć się lampa. Duży […]

Taka drabinka gimnastyczna to świetne rozwiązanie […]

Wszystko zależy od możliwości finansowych i to czy[…]

Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>