FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum dotyczące drewnianych schodów w domach, mieszkaniach i biurach. Dyskusje o rodzajach schodów, wyborze odpowiedniego materiału, rodzaju drewna, technikach montażu oraz o tym jak dbać o schody drewniane aby służyły nam jak najdłużej.
Awatar użytkownika
By Zendek
Witam! Jesteśmy na etapie wyboru schodów, tzn właściwie firmy która nam je wykona. Ciekawi mnie ile moga kosztować takie schody, u nas to będą schody zabiegowe. Ktoś może podzieli się info ile zapłacił za swoje schody. Rozważamy jesionowe lub bukowe.
Awatar użytkownika
By Kasiula
No właśnie wszystko zależy od drewna, schody z drewna dębowego takie jakie montowaliśmy u nas kosztowały ok 16, ale bukowe już były w cenie 10-12 :)
Awatar użytkownika
By zalotka
ObrazekRewelacja, prawda? Schody powinny być drewniane i efektowne, takie wyglądają idealnie. Jakoś innych w takim zastosowaniu nie widzę.
Awatar użytkownika
By bazyl
Powinieneś podzwonić po wykonawcach z Twojej okolicy. Na koszt schodów drewnianych składa się wiele wypadkowych - najważniejsze z nich to materiał i powierzchnia. Większość przyzwoitych firm robi wyceny bezpłatnie. Umów się z przedstawicielami kilku i będziesz miał odpowiedź.
Awatar użytkownika
By diablica
Dokładnie, najlepiej podpytaj. Jak masz zwykłe proste schody to pomyśl o lepszym ich wykończeniu, żeby tak czasem nie byly zupełnie inne i psuły cały wygląd mieszkania. Pomyśl o Quickstep, ostatnio często wykorzystywana technologia. Nadają schodom dużej estetyki, także mogą to naprawić :) Przykładowo masz tutaj: http://podlogi24.net/quick-step-map-896 ... l_471.html, tak to mniej więcej wygląda.
By leoniadka
Kasiula pisze:No właśnie wszystko zależy od drewna, schody z drewna dębowego takie jakie montowaliśmy u nas kosztowały ok 16, ale bukowe już były w cenie 10-12 :)

No bukowe ogólnie są chyba najtańszym rozwiązaniem, jak patrzę na ceny bo się tez przymierzam. Ale polecę chyba w bardziej egzotyczne klimaty.
By Angel
Cena takich schodów, zależy od wielu czynników. Najlepiej skontaktować się z kilkoma firmami i poprosić o wycenę. Z tym, że nie warto patrzeć tylko na cenę, bo ważniejsza od ceny jest jakość. Piękne drewniane schody, a dokładnie dębowe w bardzo wielu kolorach, oferuje firma Styl Drzewa (możecie sobie obejrzeć ich realizacje na stronie -http://styldrzewa.pl/realizacje/schody-debowe/. Firma cieszy się duża renomą.
Drzwi Warszawa

My kupowaliśmy w Bricoman. Mają spory wybór drzwi […]

Zamek, klamki, uszczelka - wszystko do drzwi

Jeśli chodzi o klamki to ja wszystkie kupowałam na[…]

Donice w ogrodzie

Nie tylko wybór donic do ogrodu ma znaczenie, ogól[…]

Projekt domu

Wydaje mi sie, że lepiej jest kupić gotowy projekt[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>