FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum dotyczące drewnianych schodów w domach, mieszkaniach i biurach. Dyskusje o rodzajach schodów, wyborze odpowiedniego materiału, rodzaju drewna, technikach montażu oraz o tym jak dbać o schody drewniane aby służyły nam jak najdłużej.
Awatar użytkownika
By Zendek
#896
Witam! Jesteśmy na etapie wyboru schodów, tzn właściwie firmy która nam je wykona. Ciekawi mnie ile moga kosztować takie schody, u nas to będą schody zabiegowe. Ktoś może podzieli się info ile zapłacił za swoje schody. Rozważamy jesionowe lub bukowe.
Awatar użytkownika
By Kasiula
#903
No właśnie wszystko zależy od drewna, schody z drewna dębowego takie jakie montowaliśmy u nas kosztowały ok 16, ale bukowe już były w cenie 10-12 :)
Awatar użytkownika
By zalotka
#914
ObrazekRewelacja, prawda? Schody powinny być drewniane i efektowne, takie wyglądają idealnie. Jakoś innych w takim zastosowaniu nie widzę.
Awatar użytkownika
By bazyl
#919
Powinieneś podzwonić po wykonawcach z Twojej okolicy. Na koszt schodów drewnianych składa się wiele wypadkowych - najważniejsze z nich to materiał i powierzchnia. Większość przyzwoitych firm robi wyceny bezpłatnie. Umów się z przedstawicielami kilku i będziesz miał odpowiedź.
Awatar użytkownika
By diablica
#969
Dokładnie, najlepiej podpytaj. Jak masz zwykłe proste schody to pomyśl o lepszym ich wykończeniu, żeby tak czasem nie byly zupełnie inne i psuły cały wygląd mieszkania. Pomyśl o Quickstep, ostatnio często wykorzystywana technologia. Nadają schodom dużej estetyki, także mogą to naprawić :) Przykładowo masz tutaj: http://podlogi24.net/quick-step-map-896 ... l_471.html, tak to mniej więcej wygląda.
By leoniadka
#5079
Kasiula pisze:No właśnie wszystko zależy od drewna, schody z drewna dębowego takie jakie montowaliśmy u nas kosztowały ok 16, ale bukowe już były w cenie 10-12 :)


No bukowe ogólnie są chyba najtańszym rozwiązaniem, jak patrzę na ceny bo się tez przymierzam. Ale polecę chyba w bardziej egzotyczne klimaty.
By Angel
#6635
Cena takich schodów, zależy od wielu czynników. Najlepiej skontaktować się z kilkoma firmami i poprosić o wycenę. Z tym, że nie warto patrzeć tylko na cenę, bo ważniejsza od ceny jest jakość. Piękne drewniane schody, a dokładnie dębowe w bardzo wielu kolorach, oferuje firma Styl Drzewa (możecie sobie obejrzeć ich realizacje na stronie -http://styldrzewa.pl/realizacje/schody-debowe/. Firma cieszy się duża renomą.
Kurs na prawo jazdy

Chcesz przejść kurs na prawo jazdy z płytą poślizg[…]

Nasze ogrody

Jak właśnie aranżujecie ogród to ja wam powiem że […]

Jeśli pracujecie za granicą to jak rozliczacie się[…]

Taka drabinka gimnastyczna to świetne rozwiązanie […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>