FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By Guzik
#15498
Jakie macie doświadczenia z produktami FinishParkiet? Warto decydować się na ich produkty? Może macie jakieś szczególne porady dotyczące pielęgnacji ich podłóg? :)
By Dolores
#15508
FinishParkiet to dla mnie to jedno z największych odkryć tego roku, w tym roku robiłam remont i dopiero człowiek się o wszystkim dowiadywał tak naprawdę, ale generalnie to zadowolona jestem bardzo z ich towaru
By Szaraczek
#15509
FinishParkiet to faktycznie dobra jakość, wcześniej moi koledzy mówili mi dużo na jego temat, ale jakoś tak sceptycznie podchodziłem, teraz jest inaczej bo skorzystałem i wiem, że naprawę warto
By Adek
#15543
Widzę w temacie Wrocław i trochę się pogubiłem - to firma jest z Wrocławia czy chodzi może o punkty sprzedaży ich produktów we Wrocławiu...? Bo z tego co się orientuję to firma nie jest z Wrocławia ;)
By Guzik
#15545
No generalnie to chodzi mi opinie na temat marki no i w sumie o jakiegoś dostawcę z Wrocławia, zapomniałem dopisać :D
By KamilD
#15550
Nie wiem gdzie we Wrocławiu można dostać FinisParkiet, ale nieco mogę się wypowiedzieć na temat ich produktów :) Generalnie ja jestem mega z nich zadowolony, dobrej jakości drewno, porządne deski, są równe na złączach więc nie ma problemu jak się chce z czymś połączyć :) Montaż jest generalnie całkiem prosty, więc myślę że to dobry wybór ;)
By Dejmien
#15551
Ogólnie ostatnio coś mi wpadła nazwa właśnie finishparkiet, widzę że to podłogi drewiane, ale tak mnie zastanawia, czymś się to różni od zwykłego parkietu?
By Rysio
#15560
Dejmien pisze:Ogólnie ostatnio coś mi wpadła nazwa właśnie finishparkiet, widzę że to podłogi drewiane, ale tak mnie zastanawia, czymś się to różni od zwykłego parkietu?

Generalnie chodzi i dwuwarstwowe drewniane elementy, które już w fabryce przeszły etap szlifowania i lakierowania, dzięki czemu nie musimy robić tego podczas montażu ;)
By Witek
#15565
O to ceikawe rozwiązanie ten finishparkiet :) A to w kadym pomieszczeniu można położyć, czy są jakieś ograniczenia?
By Wiktor.
#15569
Witek pisze:O to ceikawe rozwiązanie ten finishparkiet :) A to w kadym pomieszczeniu można położyć, czy są jakieś ograniczenia?

Generalnie nie zaleca się żeby takie połogi kłaść w wilgotnych pomieszczeniach z tego względu, że są wąskie szczeliny między drewnianymi elementami. No a jak się gdzieś kładzie, gdzie posadzka będzie narażona na wilgoć to trzeba ją specjalnie zabezpieczyć ;)
Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

Magazyn

Jezeli potrzebujesz dobrych palet to popatrz sobie[…]

Drzwi wejściowe

Przy wyborze drzwi zewnętrznych należy rozważyć ni[…]

Drewniane okna

Faktycznie rolety sprawdzą się tutaj doskonale. Zr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>