Susza w ogrodzie

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #68619
  marcin01w
  Członek

  Mój ogród jest podzielony na dwie części. Jedną zacienioną, która nie wymaga aż tyle pielęgnacji, a druga znajdująca się przez cały dzień w pełnym słońcu. Ze względu na brak czasu tego lata, postanowiliśmy wynająć zewnętrzną firmę, która zajęła się naszym ogrodem. To była jedna z lepszych decyzji, jakie mogliśmy podjąć.O samej firmie więcej informacji znajdziecie w załączonym linku, a ja z całego serca polecam! Teraz jesienią też poprosimy ich o pomoc, by dobrze przygotować ogród na zimę.

  #78929

  Mamy idealną porę na to by wybierać odpowiednie meble ogrodowe. Wybór jest bardzo duży a i ceny pojawiają się dość niskie. Sama chce stworzyć wyjątkowe miejsce w ogrodzie i na tarasie, dlatego szukam odpowiednich mebli. Spodobał mi się taki komplet https://ogrodolandia.pl/komplet-ogrodowy-santa-barbara i zatanawiam się nad jego kupnem. W ogrodzie wyglada świetnie.

  #78930
  Adek
  Członek

  Trzeba nawadniać ogród bardzo często, szczególnie że mamy takie gorące lata ostatnimi czasy. Ja do tego kupiłem stylowe meble z technorattanu, białe od https://oltre.pl/technorattan-bialy i one też dają trochę cienia więc trawa nie wysycha aż tak mocno. To dobre rozwiązanie, rozważcie.

  #78931
  Lutek
  Członek

  A co oni tam takiego robią w Twoim ogrodzie?

  #78932
  ludwik334as
  Członek

  Każda trawa pod wpływem działania ostrych promieni słonecznych będzie marnieć. Podlewanie od czasu do czasu wiele nie pomoże, na stałe włączenie za to mało kogo stać. Dochodzi konieczność oszczędzania wody. Na https://swiatrolnika.info/ zobacz czy nie znajdziesz informacji jakie rośliny warto zasadzić na takim gruncie. Te które nie potrzebują dużo wody a przebywanie na słońcu nie jest dla nich szkodliwe.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.