MariuszManka

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 43)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Nasze ogrody #78276
  MariuszManka
  Członek

  A macie w ogrodach jakieś rośliny, czy może nawet jakieś grządki z warzywami? Stosujecie może jakieś nawozy i środki ochrony roślin? Ja zacząłem je stosować, ponieważ miałem pewne problemy z różnymi szkodnikami. ;)

  W odpowiedzi na: Projektowanie wnętrz #75118
  MariuszManka
  Członek

  W sumie zaprojektowanie wnętrza dobrze jest komuś zlecić, bo w zasadzie są firmy, które są w stanie zająć się wszystkim od całkowitych podstaw. Projektowanie wnętrz Wrocław to całkiem odpowiedzialne zajęcie, wiec dobrze, gdy zajmują się nim profesjonaliści.

  ;)

  W odpowiedzi na: Meble na wymiar #75752
  MariuszManka
  Członek

  Ja właśnie zastanawiam się, czy meble do przedpokoju wykonać na wymiar, czy postawić raczej na oszczędność i zdecydować się na coś gotowego. Meble na wymiar są przez niektóre firmy wykonane niezwykle starannie i to najbardziej mnie na ten moment przekonuje. ;)

  W odpowiedzi na: Magazyn #75551
  MariuszManka
  Członek

  A macie może jakieś systemy monitoringu w swoich magazynach? Widziałem jakieś kamery i inne tego typu urządzenia na https://sklep.alkam-security.pl/czujki-audio-wideo/4835-kamera-ip-720p-hd78f-wifi.html i zastanawiam się w sumie nad zakupem. Wydaje mi się, że taki monitoring może w dużym stopniu zwiększyć bezpieczeństwo. ;)

  W odpowiedzi na: Płytki drewnopodobne w salonie #73613
  MariuszManka
  Członek

  Zdecydowanie wolałbym postawić na jakieś drewno, bo z doświadczenia wiem, że takie płytki to jednak nie to. Chyba lepiej wydać nieco więcej i cieszyć się naprawdę piękną i wytrzymałą podłogą. Trzeba jednak pamiętać o odpowiedniej impregnacji, więc na pewno przydadzą się oleje do drewna. ;)

  W odpowiedzi na: Magazyn #75549
  MariuszManka
  Członek

  A kto na co dzień przeprowadza u Was sprzątanie magazynów? Według mnie dobrze jest wynająć do tego firmę zewnętrzną, ale z tego co wiem, są firmy, które zatrudniają do tego własnych pracowników. ;)

  W odpowiedzi na: Jak rozwijać swój biznes? #78852
  MariuszManka
  Członek

  W sumie zależy, jak to dokładnie biznes. W każdej branży ważne jest w zasadzie coś innego i trzeba skupiać się na różnych rzeczach. Ale raczej wszędzie istotną rolę odgrywa miejsce pracy, które powinno być odpowiednio wyposażone. Jeśli jesteście w posiadaniu własnego biura, czy takowe wynajmujecie, to pomyślcie o zakupie tablic magnetycznych na http://e-tablica.pl/142-tablice-magnetyczne-suchoscieralne. Ten z pozoru prosty element wyposażenia może się naprawdę przydać. ;)

  W odpowiedzi na: Alarm do domu. #80636
  MariuszManka
  Członek

  Alarm i monitoring https://sklep.alkam-security.pl/ obecnie jest nieodłącznym elementem każdego nowo powstającego domu. W końcu nie ma się co dziwić, często dochodzi do włamań i kradzieży, dlatego warto się przed nimi zabezpieczać jak tylko się da. Na pewno jest to zdecydowanie tańsze niż gdy już zostaniem okradzeni

  W odpowiedzi na: Wypoczynek w salonie #78593
  MariuszManka
  Członek

  Żeby móc naprawdę relaksować się w salonie trzeba zainwestować w naprawdę wygodne meble, mogą to być przeróżne fotele, narożniki czy sofy rozkładane. Odpowiednio dobrane naprawdę świetnie spełnią swoje zadanie.

  W odpowiedzi na: Dodatki do wnętrza #74578
  MariuszManka
  Członek

  Urządzanie wnętrza Wrocław to już końcowy etap budowy dlatego jest jednym z najprzyjemniejszych. Wszystko robimy według własnego uznania tak żeby to nam się podobało, w końcu to my będziemy spędzać w skończonym domu najwięcej czasu :)

  W odpowiedzi na: Meble do kuchni i łazienki na wymiar Wrocław #81641
  MariuszManka
  Członek

  Jakieś lepsze krzesła kupić można w zasadzie w dowolnym sklepie oferującym meble, a tych jest ostatnio naprawdę sporo. Polecam jednak postawić na jakiś sklep internetowy. ;)

  W odpowiedzi na: Ogród zimą #78152
  MariuszManka
  Członek

  Nie ważne czy w ogrodzie letnim czy zimowy a nawet w szklarni we wszystkich tych miejscach o rośliny trzeba dbac tak samo. Podlewać, plewić a nawet stosować różnego rodzaju środki ochrony roślin, które pozwolą im obronić się przed szkodnikami.

  W odpowiedzi na: Sofa czy narożnik ? #79977
  MariuszManka
  Członek

  Ja obecnie posiadam od paru miesięcy narożnik z funkcją spania i jestem z niego wyjątkowo zadowolony. Wydaje mi się nawet, że jest lepszy i wygodniejszy niż klasyczne łóżko sypialniane. ;)

  W odpowiedzi na: Zakup nowego auta #82238
  MariuszManka
  Członek

  Osobiście gdy wybieram samochód rozglądam się za tymi najmniej awaryjnymi, w poprzednim aucie padł mi katalizator 2 razy przez co chciałbym już uniknąć odwiedzin w skupie katalizatorów https://das-auto-podlaskie.skupujemykatalizatory.pl/

  W odpowiedzi na: Leasing czy pożyczka na samochód #79001
  MariuszManka
  Członek

  Zdecydowanie leasing i to na nowy samochód, pamiętaj że lepiej kupić mniej ‚prestiżowy’ ale nowszy samochód niż marki premium używany. Sam raz popełniłem taki błąd i po paru dniach czekała mnie wymiana katalizatora, wystarczy spojrzeć na ceny aby uświadomić sobie jaki to koszt :) https://www.katalizatory-warszawa.pl/katalizatory/

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 43)