imported_Mariodilorenzo

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 35)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Panele Quick Step opinie #82886

  Ostatnio odkryłem, że Quick Step ma w swojej ofercie parkiet, no i aż prosi się, żeby zapytać jakie macie doświadczenia z ich parkietem? Warto go zakupić? Jakie macie opinie na jego temat?

  W odpowiedzi na: listwy przypodłogowe mdf opinie #82820

  Widzę, że mocno chwalicie te listwy przypodłogowe z MDF-u, ale interesuje mnie czy mają one też jakieś wady? W końcu nic nie jest idealne ;) Czekam na wasze opinie ;)

  W odpowiedzi na: Panele laminowane opinie #82773

  @Madzia napisał:

  @Remik82 napisał:

  A co powiecie na panel przyblatowy laminowany? Żona gdzieś w necie wyszperała i mi suszy głowę że może jakiś remoncik w kuchni, że nowe meble, że by chciała takie te panele przyblatowe bo ładne wzory mają… JAkie macie opinie na ich temat? rzeczywiście sa one takie trwałe jak to producenci piszą na swoich stronach?

  Odświeżę może trochę ten post, bo te panele przyblatowe laminowane mnie też interesują, a nie znalazłam żadnej opinii na forum jeszcze :(

  Nie mam żadnego doświadczenia z tymi panelami przyblatowymi laminowanymi, a też bym chciał u siebie położyć, może mi ktoś podpowie jak to z ich montażem wygląda? Ile trzeba tych paneli wykorzystać?

  W odpowiedzi na: Panele Kaindl opinie #82752

  A jak już jestesmy w temacie paneli podłogowych Kaindl – to jak o nie dbacie? Macie jakieś sprawdzone sposoby na utrzymanie ich w czystości? ;)

  W odpowiedzi na: Listwy przypodłogowe Lublin #82727

  A kupował ktoś może listwy podłogowe w firmie Prestiż z Lublina?

  W odpowiedzi na: Panele AC4 #82647

  Panele podłogowe AC4 w dobrej cenie? Na pewno Kronopol! :D

  W odpowiedzi na: Panele Weninger opinie #82683

  A ma ktoś może u siebie panele podłogowe Weninger dąb pirenejski AC5? Poszukuję opinii użytkowników ;)

  W odpowiedzi na: Panele AC4 czy AC5? #82668

  A w jakich jeszcze innych przypadkach doradzalibyście położyć panele podłogowe AC5 zamiast AC4 w domu poza zwierzętami?

  W odpowiedzi na: Deska Barlinecka #82599

  Szczerze mówiąc to nie wiem jak jest z kładzeniem deski barlineckiej na ogrzewanie podłogowe, to podłoga drewniana warstwowa, więc nie wiem czy to raczej nie będzie zły pomysł. No przyznać muszę, że bardzo miękka jest ta deska i łatwo o wszelkie wgniecenia i zarysowani, ale jest też inna ważna kwestia – odpowiednia pielęgnacja podłogi i dobry fachowiec. Znajoma ma u siebie barlinka no i trzeba przyznać, że odpowiednio o niego dba – podkładki filcowe, dywany, które zakrywają powierchnię, nawet dba, żeby podłogę myć zgodnie z kieruniem desek i serio wygląda całkiem nieźle taka podłoga

  W odpowiedzi na: panele podłogowe opinie #82400

  O w sumie przydała by się tu taka ogólna dyskusja na temat paneli i wszelkich opinii na ich temat, nawet nie chodzi mi o same marki, ale jest też kilka innych ważnych spraw ;) Bo ja to np. nie mogę w końcu znaleźć informacji jakie panele najlepiej by do łazienki wybrać i czy właściwie to dobry pomysł kłaść je w łazience.

  W odpowiedzi na: Podłoga bambusowa opinie #82392

  Mam u siebie taką podłogę bambusową od kilku lat i myślę że mogę pomoc rozwiać trochę wątpliwości. Ja kupiłem takie deski bambusowe takie lakierowane, one gotowe były już do układania, opinie wtedy miały, ze są bardzo trwałe. Z tą trwałością to jednak nie jest tak to końca super. Trzeba uważać żeby nie upadło na podłogę coś ciężkiego, a zwierzęta moga podlogę porysować. No wiadomo, ze ważne tez żeby o podłogę dbać, bo bez tego to nawet najlepsze deski się poniszczą.

  W odpowiedzi na: Panele Artens opinie #82384

  A właściwie jak to jest z tymi panelami podłogowymi Artens? Wyczytaem gdzues opinie, że to jest nowa nazwa firmy Egger… Wcześniej ktoś sugerował że Calssen je produkuje i już zgłupiałem. Ktoś się wypowie jak to z nimi jest?

  W odpowiedzi na: Ogrzewanie podłogowe elektryczne opinie #82373

  A jak już poruszony został temat mat grzejnych na forum, to zastanawia mnie czy można je kłaść pod panele? Niby coś czytałem że podłogówkę można kłaść pod panele, ale zastanawia mnie jak to jest z tymi matami… Trzeba to jakość specjalnie zabezpieczać?

  W odpowiedzi na: Lagrus listwy przypodłogowe – czy warto? #82088

  @komputerowiec456 napisał:

  Dla mnie warto jak najbardziej, między innymi warto się na to zdecydować bo jakość jest naprawdę wysoka

  To prawda :)

  W odpowiedzi na: Lagrus listwy przypodłogowe – czy warto? #82087

  @Lutek napisał:

  @Dolores napisał:

  @Malwin napisał:

  Ogólnie to prawda, że Largus to jedna z najsolidniejszych firm jakie są na rynku. Moim zdaniem jak najbardziej warto. Pamiętaj, że nie kupujesz tego co tydzień, to inwestycja

  To prawda, ludzie czasami myślą, że panele to bułki i kupują je codziennie :)

  Bardzo trafne porównanie ! ale taka jest prawda, lepiej zainwestować w Largusa i spać spokojnie niż później mieć niestrawność :)

  W Punkt!

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 35)