imported_Lare567

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 56)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Panele podłogowe Wrocław #82711

    @Witek28 napisał:

    A słuchajcie, ma ktoś może panele podłogowe z wrocławskiej firmy Glazurex? Możecie podzielić się opiniami na jej temat? :) Spodobały mi się u nic jedne panele i nie dp końca jestem przekonany, czy warto je kupić ;)

    Ja tam mam dobre doświadczenia z tą firmą, kupiłem tam panele i zadowolony jestem mega z obsługi, jakości produktów no i montażem :)

    W odpowiedzi na: Panele AC4 czy AC5? #82663

    A słuchajcie, co byście polecali w przypadku mieszkania ze zwierzętami, panele AC5 czy AC4? Wiem, że normalnie AC4 wystarczy, ale zastanawia mnie jak to jest z tymi zwierzętami, czy może nie lepiej będzie AC5 żeby pazurami nie uszkodzili paneli…

    W odpowiedzi na: Deska barlinecka czy panele? #82620

    Widzę, że raczej panele polecacie, a jak będzie z parkietem??? Też byście parkiet polecali czy może jednak deskę barlinecką?

    W odpowiedzi na: Deska Barlinecka #82592

    Ostatnio spodobała mi się deska barlinecka dąb family fazowany, opinie są różne, też mnie zaniepokoiły opinie że się bardzo rysują podłogi z barlinka no i nie wiem czy w nią inwestować? MA ktoś może u siebie i podpowie jak to z nią jest?

    W odpowiedzi na: Panele Kronopol opinie #82547

    @Darek11 napisał:

    A ja mam takie trochę głupie pytanie chyba… Te panele podłogowe Kronopol to jest to samo co Krono Original? Jedni piszą, że tak, inni, że nie i nie wiem xD

    JA nie jestem pewny, ale panele Kronopol to część tego holdingu Swiss Krono, ale nie mam pewności… Opinie mają chyba całkiem niezłe te panele :D

    W odpowiedzi na: Lagrus listwy przypodłogowe – czy warto? #82163

    JA tam jestesm zadowolony z Largusa i polecam wszystkim :)

    W odpowiedzi na: Panele Kronopol #79945

    Moi znajomi się ostatnio zdecydowali na zakup paneli z kronopolu, z ceny byli bardzo zadowoleni ale jak z jakością to niesety jeszcze nie wiem bo jeszcze ich nie położyli ;)

    W odpowiedzi na: jak układać panele podłogowe? #79652

    ja mam u siebie folię i jest spoko :) nie mam żadnch probelmów z panelami swoimi :)

    W odpowiedzi na: panele pod ogrzewanie podłogowe #79754

    A ma ktoś połogówkę z panelami? szukam rzetelnych opinii :)

    W odpowiedzi na: Panele podłogowe do łazienki i kuchni #79558

    Słuchajcie, bo mi się takie drewno w łazience bardzo podoba, ale nie wiem co będzie lepsze – wodoszczelne panele czy może jakiś parkiecik, co myślcie?

    W odpowiedzi na: Panele drewniane czy laminowane? #79453

    Ja tam wolę chyba jednak laminowane, głownie ze względu na szeroki wybór wzorów :)

    W odpowiedzi na: Ościeżnica #81615

    @Karp napisał:

    drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny są dla mnie takie mało znane dokładne ceny ale mogę powiedzieć , że czasami rozrzut potrafi być bardzo duży :)

    Trochę nie wiem co masz na myśli 😆 😆

    W odpowiedzi na: Drzwi wewnętrzne OBI #81549

    Mam u siebie drzwi z OBI i jestem z nich zadowolony :)

    W odpowiedzi na: Drzwi szklane #80863

    Ja to sobie zawsze rzeczy typu „dobre szklane drzwi” w google i szukam fajnych :D

    W odpowiedzi na: Drzwi przesuwne #80137

    Ja swoje drzwi przesuwne naścienne w jakimś markecie budowlanym i są spoko ;)

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 56)