HankaK1992

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Co wybrac? Rolety czy żaluzje #78330
    HankaK1992
    Członek

    Też długo nie wiedziałam co wybrać do siebie na okna. Chciałam coś oryginalnego, ale co nie będzie zasłaniać dopływu światła, bo moje mieszkanie i tak nie należy do najjaśniejszych. I w sumie zupełnie przez przypadek udało mi się trafić na rolety rzymskie (to tego typu dekoracje: http://www.rolis.pl/oferta/rolety-rzymskie,p4541906), które udało mi się zamówić w sklepie w Szczecinie. Już od kilku dni wiszą u mnie na oknach i pasują idealnie! Już wiem, że warto było się tyle zastanawiać i szukać idealnego rozwiązania :D

    W odpowiedzi na: Meble do salonu. #79033
    HankaK1992
    Członek

    Po mieszkaniu w kilku dość zagraconych mieszkaniach u siebie w salonie postawiłam na minimalizm. Obecnie mam u siebie tylko kanapę, stół, 4 krzesła, komodę pod tv i witrynę. Może to niewiele, ale mi w zupełności wystarcza i w dodatku całość świetnie razem wygląda :)

    W odpowiedzi na: Pożyczka na remont mieszkania #75610
    HankaK1992
    Członek

    Ja na remont brałam niewielką pożyczkę, bo tylko trochę jego wykonanie przerosło moje możliwości finansowe. Ale uważam, że było warto, bo szybciej mogłam zamknąć ten temat i cieszyć się niemal nowym mieszkaniem :D No i pożyczkę brałam w banku, a nie w jakiejś innej instytucji, bo nie bardzo chciałam, żeby odsetki mnie wykończyły

    W odpowiedzi na: Podłoga w kuchni #72593
    HankaK1992
    Członek

    Ja miałam w kuchni i panele i płytki. I może panele faktycznie były ładniejsze, ale zdecydowanie mniej praktyczne i mniej trwałe niż płytki. Płytki mam jasne i błyszczące, więc wymagają trochę uwagi, ale gdyby nie kolor, to bym była w 100% za płytkami. Poza tym teraz są na tyle fajne płytki, które doskonale udają panele, więc w parze idzie i jakość i wygląd :))

    W odpowiedzi na: Projektowanie wnętrz #75087
    HankaK1992
    Członek

    Też jeszcze jakiś czas temu myślałam, że najlepiej mieszka się we wnętrzach, które urządziliśmy sami. Ale czasami robienie niektórych rzeczy na własną rękę może przynieść więcej szkód niż pożytku. Ja starałam się urządzić swoje wnętrze dokładnie tak jak sobie wymarzyłam i tak jak widziałam w gazetach czy na blogach, ale okazało się, że jednak projektowanie wnętrz nie jest moją mocną stroną. Nie obyło się bez konsultacji ze specjalistami z http://www.inter-your.pl którzy swoim okiem spojrzeli na każde pomieszczenie i podpowiedzieli, jakie rozwiązania zastosować, żeby mieszkanie było nie tylko ładne, ale też i funkcjonalne. I żeby pasowało do moich oczekiwań. Sprecyzowanie takich rzezy to najistotniejszy krok, od którego powinnam zacząć, a sama nie mogłam/nie umiałam tego zrobić. Teraz już chyba najgorsze za mną i za kilka tygodni będę mogła zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu. Lepiej późno niż wcale :))

    W odpowiedzi na: Panele w przedpokoju czy kuchni ? #72814
    HankaK1992
    Członek

    Ja bym panele zostawiła na pokoje. W łazience, przedpokoju czy kuchni jestem zwolenniczką nieco bardziej tradycyjnych rozwiązań, czyli wybrałabym płytki.
    Nie wiem za to jak sprawdzają się te panele winylowe czy jakieś bardziej elastyczne wykładziny, ale przynajmniej moim zdaniem, nie wyglądają już tak strasznie i staroświecko jak jeszcze kilka lat temu.

    W odpowiedzi na: Taśmy LED #77444
    HankaK1992
    Członek

    Ja mam u siebie właśnie te w rolce i nie są takie złe. pełnią swoją funkcję i nie wyglądają źle, więc nic więcej mi nie trzeba :) Nie mam ich wprawdzie zbyt długo, ale na ten moment dobrze oświetlają witrynę w salonie, biurko w gabinecie i telewizor, w tych miejscach się sprawdzają

    W odpowiedzi na: Dekoracje do kuchni #76130
    HankaK1992
    Członek

    Popieram, że faktycznie znalezienie czasu na przeglądanie tych wszystkich dodatków jest trudniej wygospodarować. Ja często też oglądam jakieś rzeczy w stacjonarnych sklepach, a potem i tak zamawiam przez internet, bo tak bardziej się opłaca, wbrew pozorom.

    W odpowiedzi na: Obraz do domu #76333
    HankaK1992
    Członek

    Mi bardziej niż tradycyjne obrazy podobają się nowoczesne grafiki albo plakaty do oprawienia w ramkę. Ale też takie pasują do mojego mieszkania.
    Wszystko zależy od tego, co się komu podoba. To co dla jednych jest ładne, dla innych już nie będzie równie fajne.

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)