cbr600

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 53)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Drzwi łamane / składane / harmonijkowe #80556
    cbr600
    Członek

    Drzwi harmonijkowe to dobry wybór przekonałam się o tym sama. :)

    W odpowiedzi na: Meble w stylu angielskim #77214
    cbr600
    Członek

    @PomocnyWaldek napisał:

    @DagaD napisał:

    Taki skórzany fotel też może fajnie pasować :) Ja bym na coś takiego postawiła:

    Bardzo ładnie wygląda. Ja mam coś podobnego u siebie. Jest nie tylko ładny ale też jaki wygodny! :) :)

    Ja też mam bardzo podobny fotel u siebie. Bardzo go sobie chwalę przede wszystkim ze względu na jego wygodę. :) ale trzeba przyznać, że wygląda też ładnie. :)

    W odpowiedzi na: Kuchnia w stylu angielskim #76812
    cbr600
    Członek

    Inspiracji wiele znajdziesz oczywiście w interncie. Styl angielski jest bardzo obecny przykładowo na pintereście. : )

    W odpowiedzi na: Przedpokój w stylu angielskim #77585
    cbr600
    Członek

    @Bożena napisał:

    Mi to trochę kolorów w tej aranżacji brakuje, niby wszystko fajnie, ale brakuje mi jakiegoś takiego elementu bardziej kontrastującego :)

    Styl angielski jest bardzo elastycznym stylem, więc można go czasami lekko przekształcać na swoją modłę. :) Mi akurat ta biel się bardzo podoba, ale komuś nie musi. :)

    cbr600
    Członek

    Ja ostatnio nabyłam drzwi Hormann i póki co dają radę i nie narzekam na nie. :) Zobaczymy jeszcze, co będzie dalej. :)

    W odpowiedzi na: panele pod ogrzewanie podłogowe #79717
    cbr600
    Członek

    No pewnie, że jest, a skąd człowiek ma wiedzieć czy można je kłaść, czy nie? ;)

    W odpowiedzi na: Tapety w stylu angielskim #76529
    cbr600
    Członek

    No ciekawy pomysł z tapetą, fajna odmiana od popularnych kafelek ;)

    W odpowiedzi na: Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin #81453
    cbr600
    Członek

    Mi się, wydaje, że jak się poszuka to spokojnie w Leroy Merlin można znaleźć fajne drzwi wewnętrzne :) Najlepiej na stronie w katalogu szukać, bo większy wybór a zawsze w sklepie później można je sobie obejrzeć ;)

    W odpowiedzi na: Drzwi wejściowe #81235
    cbr600
    Członek

    Ja swoje drzwi wejściowe zewnętrzne mam chyba z Hormanna i średnio z nich zadowolona jestem

    W odpowiedzi na: Drzwi przesuwne #80105
    cbr600
    Członek

    Moim zdaniem przesuwane drzwi to fajny pomysł dla rodzin – dzieci nie mają takich problemów z otwieraniem drzwi i nie trzaskają :)

    W odpowiedzi na: Listwy do zabudowy karnisza #76926
    cbr600
    Członek

    Ja się zastanawiam czy u mnie taka listwa maskująca karnisz wgl będzie pasować… Mam dość niskie sufity i obawiam się, że jeszcze bardziej będzie mi zmniejszać pomieszczenie

    W odpowiedzi na: Salon w stylu angielskim #77027
    cbr600
    Członek

    A co byście powiedzieli na taką aranżację? Mi strasznie te cegiełki się podobają koło kominka :)

    W odpowiedzi na: Meble w stylu angielskim #77208
    cbr600
    Członek

    Rzeczywiście fajny fotel, ale jak pomyślę że to skóra i taki masywny wydaje mi się, że mnie to by na niego nie było stać ;)

    W odpowiedzi na: Porta drzwi #80706
    cbr600
    Członek

    Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne Porta to spotkałam się z dużą ilością opinii, że okleina odchodzi i wyciera się koło klamki, jednak nigdy nie miałam ich drzwi, to ciężko mi powiedzieć ile prawdy jest w tych opiniach

    W odpowiedzi na: Drzwi łazienkowe #80393
    cbr600
    Członek

    Jak myślicie, warto montować drzwi przesuwne do łazienki? Strasznie mi się to podoba, jednak dużo naczytałam się, ze do łazienki do drzwi powinny być solidne i nie wiem czy warto

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 53)