AnnaW68

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Nowoczesny dom #78642
  AnnaW68
  Członek

  Nowoczesny dom to może być styl w jakim zostanie urządzony ale również rozwiązania jakie zostaną w nim zastosowane. Na https://behome.pl/zul_m_Lampy_Lampy-sufitowe_Lampy-wiszace-1981.html dostępny jest spory wybór lamp nowoczesnych właśnie, które do takiego wnętrza na pewno będą pasować.

  W odpowiedzi na: Modne meble wypoczynkowe do nowoczesnego wnętrza. #80611
  AnnaW68
  Członek

  Obecnie w Internecie jest bardzo duży wybór mebli. Na https://domekon.pl/ dostępny jest bardzo duży wybór nowoczesnych mebli. Obecnie jest spora wyprzedaż, warto zobaczyć.

  W odpowiedzi na: wynajem czy kupno mieszkania ? #80680
  AnnaW68
  Członek

  To zależy od tego jakie mamy możliwości finansowe. Jeśli chcemy wziąć mieszkanie z kredyt to na pewno ta decyzja musi być przemyślana. Należy brać pod uwagę wszystko, co może się wydarzyć. W niepewnych czasach wynajem jest dużo mniej ryzykowny. Kupując jednak mieszkanie warto skorzystać z pomocy prawnika i wszystko sprawdzić. Obecnie wiele kancelarii jak https://krpj.pl/ oferuje wszelaką pomoc prawną.

  W odpowiedzi na: Drzwi wewnętrzne OBI #81554
  AnnaW68
  Członek

  Drzwi wejściowe do mieszkania na pewno muszą być bezpieczne. Zaleca się by były akustyczne, tak by nie było słychać dźwięków z mieszkania i z klatki chodowej. To da nam komfort. Nie wiem jakie są drzwi w obi, ale może warto poczytać opinie.

  W odpowiedzi na: Smartwatch dla dziecka #79955
  AnnaW68
  Członek

  Na początek może taki ala smartwatch KLUG, ma lokalizator GPS, funkcje dzwonienia, i kilka innych, ale są one neutralne i praktyczne. Wszystko zależy od wieku dziecka, ale dla 7-8-latka taki zegarek na pewno jest lepszym rozwiązaniem niż telefon. Na gadżety zawsze jest określony wiek, więc warto o tym pamiętać. Szczególnie że telefony uzależniają.

  W odpowiedzi na: Aranżacja pokoju dziecka? #82015
  AnnaW68
  Członek

  Dziękuję. Przeglądam te wszystkie strony i prawda jest taka, że jest tam dużo fajnych pomysłów. Na Pintereście wczoraj natrafiłam na meble sportowe, to nowa linia BenchK. Tak się prezentują, co myślicie?

  W odpowiedzi na: Drzwi drewniane #80234
  AnnaW68
  Członek

  A jakie drzwi wejściowe do mieszkania możecie polecić? Gdzieś czytałem, że pełne, ale również akustyczne. Ale tu wybierać drewniane czy stalowe?

  W odpowiedzi na: Przedpokój w stylu angielskim #77596
  AnnaW68
  Członek

  To prawda. Ale w każdym przedpokoju najlepiej sprawdzają się duże szafy na wymiar. Można je wykonać odpowiednio do wielkości przedpokoju i tak by była jak najbardziej praktyczna. Taka szafa w domu to najlepszy pomysł i w każdym powinna być przynajmniej jedna — na wszystko.

  W odpowiedzi na: Wnętrza w stylu angielskim #77724
  AnnaW68
  Członek

  Mnie się osobiście ten styl nie podoba. Zdecydowanie bardzo wolę minimalizm i skandynawskie wnętrza. Ładne projekty ma Ikea, ale i na AIN Projektowanie Pani Ania ma w portfolio. Obecnie blogów wnętrzarskich jest dużo więc można szukać, może coś znajdzie się co nam się spodoba.

  W odpowiedzi na: Inspiracja na pokój dziecięcy #73727
  AnnaW68
  Członek

  A może sprawdzą się tapety? Na https://ubierzswojesciany.pl/21-tapety są dostępne i jest duży wybór. Dodatkowo pomysły an pokoje dziecięce są na blogach wnętrzarskich, może tam watro poszukać.

  W odpowiedzi na: Ogrzewanie w mieszkaniu #78117
  AnnaW68
  Członek

  To prawda, ale w mieszkaniu takie rozwiązanie jest już niemożliwe. I tu najlepszą opcją jest ogrzewanie gazowe. Patrząc na https://kociolcenowy.pl/ kotły gazowe są wielofunkcyjne i dają na spore możliwości a tym samym oszczędności kosztów związanych z ogrzewaniem.

  W odpowiedzi na: Wykończenie mieszkania #75202
  AnnaW68
  Członek

  Dodatki i jeszcze raz dodatki. Najbardziej popularne są jednak obrazy, na https://www.gallerystore.pl/obrazy-malowane-na-plotnie/obrazy-nowoczesne jest spory wybór obrazów nowoczesnych. Jeśli mamy w tym stylu mieszkanie to takie dodatki na pewno będą dobrym wykończeniem.

  W odpowiedzi na: Pokój dzieci – jaka podłoga? #70095
  AnnaW68
  Członek

  Tak zdecydowanie taka wykładzina się sprawdzi. Na pewno będzie cieplej. Może sprawdzić się też włochaty, miękki dywan. Ja też się zastanawiam nad zamontowaniem drabinki gimnastycznej w pokoju syna. Fajna jest taka drewniana na https://benchk.com/sklep-shop/drabinki-gimnastyczne-drewniane/drabinka-gimnastyczna-dla-dzieci-kiddy-wood-240×80-cm/ za niecałe 950 zł. Klasyczna, drewniana. Ktoś ma może takie coś?

  W odpowiedzi na: Modne meble wypoczynkowe do nowoczesnego wnętrza. #80605
  AnnaW68
  Członek

  Wszystko zależy od pomysłu na aranżacje. Jeśli jest pomysł, to tak naprawdę zakup mebli nie jest problemem. Na https://www.merkurymarket.pl/meble/ są dostępne ciekawe, nowoczesne meble. Przynajmniej dla mnie są fajne. A jednak wybór to rzecz indywidualna.

  W odpowiedzi na: Projekt domu gotowy czy indywidualny #78864
  AnnaW68
  Członek

  To zależy od wymagań. Obecnie jest wiele rozwiązań, jeśli chodzi o domy i ich projekty. Mnie osobiście od jakiegoś czasu interesujądomy drewniane całoroczne pod klucz, które są ciekawym rozwiązaniem i obecnie coraz bardziej popularnym w naszym kraju.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)