Dodatkowe usługi

 

-------------

 

Białe listwy przypodłogowe to produkt niezwykle praktyczny w nowoczesnych domach, starych kamienicach czy mieszkaniach z duszą. Przez wielu ludzi doceniany i stosowany. Wytrzymały, elegancki i nadający pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Pomysł sprawdzający się zawsze, bez względu na sytuację. W jaki sposób wybrać ten najwłaściwszy?

Przede wszystkim przed wyborem należy zwrócić uwagę na materiał, gdyż to on warunkuje wytrzymałość. Prezentowane poniżej rozwiązanie, wykorzystuje tylko najwyższej jakości polski kompozyt drzewny, dzięki któremu listwy przypodłogowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto stanowi naturalną i efektowna zarazem ochronę pomiędzy ścianami i podłogą, a więc w miejscach potencjalnie narażonych na największe uszkodzenia. Ponadto pomysł, o którym mowa to rozwiązanie uniwersalne, mogące występować w różnych szerokościach i kolorach, co daje możliwość dowolnej aranżacji. Takie rozwiązanie służy przez wiele lat, stanowiąc element, nie ulegający współczesnym trendom w aranżacji pomieszczeń

Listwy MDF z parkiet.pl stanowią propozycję dla najbardziej wymagających. Jest prosty w montażu oszczędzając czas i zdrowie. Dodatkowo posiada możliwość wymiany niektórych elementów, bez konieczności zdejmowana ze ściany całości. Efektowny, choć subtelny kształt z pewnością sprawdzi się w klasycznych, wysokich pomieszczeniach podkreślając ich wyjątkowy charakter. Dlatego też listwy podłogowe tego rodzaju można swobodnie czyścić, pozwalając na zachowanie maksymalnego porządku w pomieszczeniu. Jest to propozycja uniwersalna, która pasuje zarówno do sypialni, jak i kuchni czy pokoi hotelowych. Dodaje uroku i elegancji oraz sprawia, że charakter pokoju staje się zupełnie inny. 

Dodatki do listew

Oferta dodatków na zamówienie. Dzięki nim montaż listew będzie łatwy i przyjemny.

  • Uniwersalne słupki narożne
  • Zakończenia listwy
  • Cieniowania li...

Oferta dodatków na zamówienie. Dzięki nim montaż listew będzie łatwy i przyjemny.

  • Uniwersalne słupki narożne
  • Zakończenia listwy
  • Cieniowania listwy (do drzy balkonowych lub szafy)
  • Listwy przypodłogowe po łuku
Więcej

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
22 618 79 23