FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By thajski
Drewniane okna jeżeli są dobrze zabezpieczone to przecież świetnie się będą sprawdzały na lata
Awatar użytkownika
By Wreck
Sam niedawno wymieniałem okna u siebie w domu i też zdecydowałem się na drewniane. Moim zdaniem wyglądają świetnie i sprawdzają się bardzo dobrze w każdych warunkach. Postawiłem na firmę Atos, która posiada w swojej ofercie spory wybór okien wysokiej jakości. Są z Lublina więc jeśli ktoś jest z okolicy to polecam skorzystać.
By break1
Nie widzę problemu w stosowaniu tego materiału, bo dzisiejsze okna drewniane i tak są technologicznie coraz mocniejsze
By Zelda
Bardzo podobają mi się drewniane okna, ale PCV też mają swoje zalety. Myślę, że warto przeczytać ten artykuł http://cowidze.pl/kupujemy-okna-ktore-parametry-okien-sa-wazne-na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-okna-do-domu , przed dokonaniem ostatecznego wyboru, zwłaszcza jeśli nie ma się zbyt dużej wiedzy na temat wyboru okien. Ja jestem laikiem w wielu tego typu kwestiach i bardzo pomagają mi takie rady.
By bartel
A myśleliście o czymś takim jaki markizy Fakro?
Bardzo fajna z nimi sprawa, można zacienić pokój.
Ale jednocześnie jest jeszcze tak, że w związku z tym, że one są na zewnątrz to jeszcze zatrzymują nagrzewanie się pokoju.
To taki trochę off-top, ale mam nadzieję, że przyjmiecie go bez marudzenia. ;)
By thajski
W drewnianych oknac stosuje się dzisiaj coraz lepsze i bardziej zaawansowane technologie, które czynią to rozwiązanie trwałym i bardzo solidnym na lata.
By thajski
Specow od renowacji nie jest trudno znaelźć, za to trzeba się liczyć z tym, że nie każde okna dadza sie doprowadzić do ładu i składu.
By Kaśkak
Okna drewniane mają coś w sobie-mi się podobają. Firma Magneticznajdziesz szczegóływ internecie ma w swojej ofercie pięknie wykonane okna z drewna, zainteresowani powinni zerknąć na ofertę
Projekty domów

Z tego co się orientuję to firma https://www.mgpro[…]

Jakie macie hobby po pracy

ja sobie robie wianki na przykład teraz zrobiłam […]

Projektowanie wnętrz

a ja tam lubię sama, jest tyle dostępnych inspirac[…]

świąteczne ozdoby

CZeść ! Pochwalcie się jakie macie w domu świątec[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>