FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By break1
#7614
Ewelia pisze:Albo taka, w wydaniu bardziej nowoczesnym

Obrazek


Tutaj największy klimat robią okna, bo kuchnia w stylu angielskim takim średnionowoczesnym bym powiedział
Awatar użytkownika
By Wreck
#7633
Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest w tym przypadku wykonanie mebli na wymiar. Dzięki nim można łatwo dopasować meble do rozmiaru kuchni, dzięki czemu wszystko wygląda lepiej i jest bardziej funkcjonalne. Jeśli ktoś byłby zainteresowany takim wyjściem to polecam skontaktować się z firmą Em-meble z Radomska.
By Kassini
#7702
Dobra kuchnia w stylu angielskim jest z jednej strony trochę eklektyczna, ale w tym eklektyzmie jest jednak jakaś pewnego rodzaju reguła.
By lutek
#7747
Podoba mi się ten ceramiczny zlew. jeszcze kilka lat temu modne były zlewy kamienne W ostatnim czasie jednak w projektach kuchni tradycyjnych o wiele częściej widzi się takie zlewy ceramiczne. Sam będę w perspektywie kilku lat remontował kuchnię razem z wymianą mebli i pewnie zdecyduje się na zamontowanie sobie właśnie takiego zlewu.

Sugerowałbym jeszcze przejrzeć sobie ofertę firm kamieniarskich w zakresie blatów kuchennych
http://mariopablo.com.pl/oferta/blaty-kuchenne/

Jeśli robicie meble na wymiar to lepiej jest zdecydowanie postawić na blat z naturalnego kamienia, ewentualnie z konglomeratu. Jest bardziej wytrzymały.
By oski
#8053
Styl angielski jest rewelacyjny, niezależnie, czy wprowadzimy go u siebie w mieszkaniu w bloku, czy w domu. Zawsze będzie miał ten swój specyficzny, magiczny klimat.

Najlepsze wrażenie robią kuchnie angielskie, komfortowe i eleganckie. Moim zdaniem ten styl nigdy się nie zestarzeje, pod warunkiem oczywiście, że dobrze dobierzemy meble. Wklejam mini-przewodnik dla wielbicieli angielskich kuchni: https://primagran.pl/blog/news/kuchnia-klasyczna-w-stylu-angielskim-jak-urzadzic-jej-wnetrze-w-mieszkaniu-lub-domu-, na pewno przyda się przy urządzaniu ;)
Stalowa hala

Ja miałam do czynienia z firmą, która stanęła na w[…]

Drewniane okna

okna do domu kupowaliśmy na http://www.okna-pasywn[…]

Jak najbardziej polecam taką możliwość. Sam miesz[…]

Oferta firmy KENIO

Oferta jest bardzo fajna :) Nie mysleliście żeby d[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>