FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By marzenka
Zastanawiam się w jaki sposób dbać o nasze rośliny. Mam niewielki ogród i chce dobrze o niego zadbać. Udało mi się tutaj https://sklepdlaogrodu.pl/ , znaleźć kilka bardzo fajnych nawozów w dobrej cenie. Wy jak dbacie o ogrody ?
By Kassini
Zawsze, pod każdym względem trzeba się radzić specjalistów, Chyba że jesteś ogrodnikiem z zamiłowania i wiesz co robisz.
By bracki
Dbanie o ogród wymaga trzech rzeczy. Pasji, czasu i cierpliwości. Jeśli nie masz takiego zestawu cech, ,nie ma opcji żeby coś konkretnego ugrać.
By karol123
Teraz, gdy na dworze są tak duże wahania temperatur będzie dobrze, jeśli zaopatrzyć się w agrowłókninę, którą mogłabyś je tulić w razie wystąpienia mrozów.
By Kassini
bracki pisze:Dbanie o ogród wymaga trzech rzeczy. Pasji, czasu i cierpliwości. Jeśli nie masz takiego zestawu cech, ,nie ma opcji żeby coś konkretnego ugrać.

Albo kontaktu do kogoś, kto te trzy cechy ma i na przykład w oparciu o nie realizuje usługi ogrodnicze :)
By casper
Mój ogród jest lekko zdewastowany przez psa, którego trzymamy na polu
By thajski
casper pisze:Mój ogród jest lekko zdewastowany przez psa, którego trzymamy na polu

A jest jakas szansa, żeby go oduczyć tego dewastowasnia?
By Kassini
Ja tam mam zaufaną rękę od ogrodów od lat i trzeci sezon już pani dogląda tematu profesjonalnie!

Ukraina. Sklejka olchowo-brzozowa 4zl suchotrwala […]

Drewniany taras

Ale nie ma nic lepszego niż drewniany taras z pięk[…]

styl angielski

Styl angielski jest ciepły i urzekający, podobny d[…]

Firma transportowa

Ukraina. Sklejka olchowo-brzozowa 4zl suchotrwala […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>