FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Kassini
Ewelia pisze:Dla mnie to jest idealna kuchnia w stylu angielskim

Obrazek

Jak ktoś lubi takie jasne, że aż niemal białe wnętrza, to na pewno będzie dobra opcja. A jak ktoś woli inne rzeczy, raczej się pozytywów tutaj nie dopatrzy.
By Kassini
pleksix pisze:Dla mnie kuchnia w stylu angielskim to też kontrastowe elementy. Jak na przykład na załączonym obrazku

Tu akurat mocno minimalistycznie, ale świetnie się sprawdza, rzeczywiście warto.
By bracki
sztatat pisze:Jak w temacie - kuchnia w stylu Angielskim. Jak wy rozumiecie ten temat? Dla mnie to białe meble w stylu cottage, kwieciste wzory i dużo bibelotów na zewnątrz
No i kwiaty <3

A czym dla was jest angielska kuchnia?

Obrazek

Angielska kuchnia, poza bacon & eggs, to przede wszystkim funkcjonalne rozmieszczenie sprzętów i mebli w kuchni
By thajski
To że kuchnia w stylu angielskim się tak dobrze może przyjąć, to dla mnie trochę oczywistość. to jest ciekawy styl pod kątem urzadzania wnętrz i też nie ma sięco dziwić, że trzeba tutaj wyróznić różne opcje
By break1
Ewelia pisze:Albo taka, w wydaniu bardziej nowoczesnym

Obrazek

Tutaj największy klimat robią okna, bo kuchnia w stylu angielskim takim średnionowoczesnym bym powiedział
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Plakaty na ściane

u syna mam fototapetę i wygląda super, szczególnie[…]

Aranżacja łazienki

Z tymi remontami i aranżacjami to zawsze jest masa[…]

mieszkanie od dewelopera wrocław wydaje się rozs[…]