FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
Mania pisze:Trzeba tez mieć na uwadze, że jest to projekt pokoju, w którym jeszcze nie mieszka gromada rozochoconych dzieci, chętnych do zabawy i poznawania świata, np. poprzez wyrzucanie wszystkiego z szafek i szuflad :D Bałagan doda pokojowi oryginalnego uroku^^

Bałagan zawsze dodaje uroku, ale pamiętajmy, że ten urok potem ktoś rdorosły musi okiełznać i zredukować jego skutki...
By bracki
Wezar pisze:Dla ciekawych łóżko zrobiono nam na zamówienie. Zapłaciłem łącznie za projekt i wykonanie + materiał 1200 zł, co nie daje aż tak kolosalnej kwoty.
Ściany pomalowaliśmy na błękitny, bo szary na powyższej koncepcji był zbyt przytłaczający.
Na podłodze standardowo panele :)

Panele wiadomo, że się świetnie sprawdzą, nawet w takich szczególnych warunkach :)
By thajski
Wezar pisze:Szukam inspiracji na pokój dziecięcy. Szczerze urzekł mnie styl z użyciem dużej ilości drewna. Szczególnie zaciekawiło mnie to łóżko:
5109_273a8798-2696-4dbb-8445-2ca434b82e7c_max_1600_1052_-pokoj-dziecka.jpg

Czy wie ktoś może gdzie można takie nabyć? Czy nie jest przesadzony pomysł na pokój dziecięcy?

Fajna opcja, nie powiem - taki domek naprawdę robi robotę!
By donna
Mi się wydaje, że mimo wszystko w pokoju dziecięcym powinny być przytulne kolory. Wiem że teraz jest moda na te nowoczesne wnętrza i szarości, ale to co dobre dla nas niekoniczenie jest dobre dla malucha. W pokoju chłopca pomalowałabym ściany raczej na delikatny błękitny kolor co widziałam w palecie duluxa easy care i do tego koniecznie kolorowe dodatki. Może nawet naklejki na ściane z jakimiś bajowymi postaciami? Tak by mały się po prostu dobrze i komfortowo czuł w swoim pokoju
By Kassini
Jane Doe pisze:Bardzo fajne sa te łóżka-domki z niskim materacem. Nawet maluch z nich nie wypadnie :)
Obrazek

To jest rewelka, wystarczy prosta narzuta i mamy efekt bazy-domku-namiotu w jednym <3
By Kassini
Jane Doe pisze:Bardzo fajne sa te łóżka-domki z niskim materacem. Nawet maluch z nich nie wypadnie :)
Obrazek

To jest jeden z ciekawszych patentów tak naprawdę, warto się tym zająć.
By maxx44
Widzę że daliście bardzo ciekawe projekty na inspiracje dziecięce, http://www.archipress.pl/slodkich-snow- ... sypialnie/ zobaczcie tutaj gdzie znajdziecie mega sprawdzone podejsćei do tematu sypialni dziecięcej. Ciekawe nowoczesne rozwiązania, według mnie ten 2 projekt najlepszy. Zobaczcie który, wykonanie na wysokim poziomie. Mój syn jest zachwycony, a jak wasze odczucia i dzieciaka z jego sypialni ?
By Kassini
MarianoItaliano pisze:
Wezar pisze:Dla ciekawych łóżko zrobiono nam na zamówienie. Zapłaciłem łącznie za projekt i wykonanie + materiał 1200 zł, co nie daje aż tak kolosalnej kwoty.
Ściany pomalowaliśmy na błękitny, bo szary na powyższej koncepcji był zbyt przytłaczający.
Na podłodze standardowo panele :)

Całkiem sporo wyszło za to łóżko. Osobiście zdecydowałbym się na gotowiec i trochę bardziej praktyczny.
4_max.jpg

A co do ścian to właśnie tak myślałem, że trochę ponuro to wyglądało :)

To łóżko jest naprawdę ciekawe, te półkoschody robią robotę :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Plakaty na ściane

u syna mam fototapetę i wygląda super, szczególnie[…]

Aranżacja łazienki

Z tymi remontami i aranżacjami to zawsze jest masa[…]

mieszkanie od dewelopera wrocław wydaje się rozs[…]