FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By maxx44
Widzę że daliście bardzo ciekawe projekty na inspiracje dziecięce, http://www.archipress.pl/slodkich-snow- ... sypialnie/ zobaczcie tutaj gdzie znajdziecie mega sprawdzone podejsćei do tematu sypialni dziecięcej. Ciekawe nowoczesne rozwiązania, według mnie ten 2 projekt najlepszy. Zobaczcie który, wykonanie na wysokim poziomie. Mój syn jest zachwycony, a jak wasze odczucia i dzieciaka z jego sypialni ?
By Kassini
MarianoItaliano pisze:
Wezar pisze:Dla ciekawych łóżko zrobiono nam na zamówienie. Zapłaciłem łącznie za projekt i wykonanie + materiał 1200 zł, co nie daje aż tak kolosalnej kwoty.
Ściany pomalowaliśmy na błękitny, bo szary na powyższej koncepcji był zbyt przytłaczający.
Na podłodze standardowo panele :)

Całkiem sporo wyszło za to łóżko. Osobiście zdecydowałbym się na gotowiec i trochę bardziej praktyczny.
4_max.jpg

A co do ścian to właśnie tak myślałem, że trochę ponuro to wyglądało :)

To łóżko jest naprawdę ciekawe, te półkoschody robią robotę :)
By Kassini
MarianoItaliano pisze:Całość prezentuje się fajnie, ale czy nie jest zbyt ponuro? W pokoju dziecięcym moim zdaniem powinno być więcej kolorów, by dziecko nie wpadło w depresję.

Samo łóżko wygląda jak zrobione na zamówienie, ale z drugiej strony nie wygląda na drogie. Jak coś znajdę to dam znać.

Wiesz kolorystykę z drugiej strony, zawsze można sobie "doogarniać" i dopasować do projektu.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Na pewno nie jest to łatwe zadanie. Mozesz oczywiś[…]

Kuchnia panele czy płytki ?

Ja w swojej kuchni mam płytki gresowe i moim zdani[…]

Maintains higher the best quality of this shoes: I[…]

Nike Classic Cortez Sportschuhe

Innovatives Fahrgestelldesign und -stil verbessern[…]