FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Kassini
Ewelia pisze:wnętrza w stylu angielskim - to znaczy jakie?
Co dla was konkretnie znaczy "styl angielski"?

Jeszcze jedna taka refleksja - posh, jak posh spice od Davida Beckhama, czyli Victoria. Elegancja, dystyngowanie - taką formę ma styl angielski właśnie.
Awatar użytkownika
By DonKichot
Uwielbiam dekorować dom, bez względu na to czy są to święta czy zwykłe lato czy wiosna. Dla mnie dbałość o dekoracje jest bardzo wazna. A istota tkwi i różnych szczegółach. U mnie sa to sztuczne kwiaty z sztuczne-rosliny.pl . Kwiatowe dekoracje nadają się na każdą okazje.
By Kassini
sztatat pisze:Dla mnie wnętrza w stylu angielskim to takie ciężkie, dworkowe - dużo drewna i atłasu, elegancko i arystokratycznie. Bardzo efektownie, ale nie do polskich, małych metraży

Obrazek

Taki paradoks, bo z jednej strony mamy mrok, a z drugiej bije z tej foty taki brdzo ciepły kilmat...
By Kassini
Ewelia pisze:wnętrza w stylu angielskim - to znaczy jakie?
Co dla was konkretnie znaczy "styl angielski"?

Jest w tym pewna doza dystyngowania, ale też i pole do łączenia z nowymi trendami
By donna
Styl angielski jest bardzo specyficzny bo strasznie dużo dodatków wymaga. Trzeba ostrożnie postępować by nie przesadzić. Jak na przykład mamy jakieś kwieciste firanki i tapicerki to ściany już koniecznie muszą być wymalowane na gładko farbą np. dulux kolory świata. Ja raz widziałam salon w tym stylu z tapetą i wyglądało to okropnie, pstrookacizna na maksa

Na pewno nie jest to łatwe zadanie. Mozesz oczywiś[…]

Kuchnia panele czy płytki ?

Ja w swojej kuchni mam płytki gresowe i moim zdani[…]

Maintains higher the best quality of this shoes: I[…]

Nike Classic Cortez Sportschuhe

Innovatives Fahrgestelldesign und -stil verbessern[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>