FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Anna Wolska
Dzisiaj generalnie jeżeli chodzi o meble na wymiar , możliwości wyboru mamy tak naprawdę bardzo wiele. Niemniej jednak mnie osobiście bardzo do gustu przypadła ostatnio oferta, dostępna w Rawood.pl. Przede wszystkim bowiem znajdziemy tam szeroki wybór produktów, wykonany z największą starannością z litego drewna. Stawiając na nie, możemy być pewni, że przez długie lata zachowają nienaganny wybór, a co więcej mamy tutaj możliwość zamówienia już gotowych modeli, bądź też dopasowania ich pod kątem indywidualnych potrzeb.
By trr
O ile sensowne jest zamawianie sobie całego kompletu mebli do kuchni czy szaf, to nie wiem czy jest sens zamawiania tutaj poszczególnych mniejszych mebli. Koszt wykonania stołu z prawdziwego drewna to cena od 5 tysięcy złotych w gorę. W znacznie nizszej cenie mozna zamowić gotowy już stoł drewniany. Polecam tylko szukac w mniejszych polskich manufakturach meblarskich, których wbrew pozorom w Polsce mamy calkiem sporo. Zerknijcie sobie na przykład na https://stolvero.com. Są to dobrej klasy stoły wykonane z prawdziwego drewna ( na stronie jest spory katalog).
By andrea8
Natomiast ja postanowiłam, że zaprojektuje i zbuduje samodzielnie meble. Wcale nie jest to takie skomplikowane jak ma się odpowiednie narzędzia oraz materiały. Jeżeli interesuje was wykonanie mebli czy innych artykułów ze sklejki brzozowej to możecie ją zakupić na stronie https://sklejka-krakow.pl . Tam macie udostępnione trwałe w danych rozmiarach tego typu materiały.
By Matelo
Też uważam, że meble na wymiar to dobre rozwiązanie. Jeśli zdecydujemy się na meble od firm takich jak Szaf-Mix to mamy pewność, że meble zostaną wykonane z najlepszych materiałów. Do wyboru mamy także wiele kolorów takich mebli. Na dodatek nie musimy walczyć z ich montażem - wszystkim zajmuje się profesjonalna firma.
By miki789
U mnie był problem z umieszczeniem szafek w łazience, tak by nie kolidowały z innymi elementami i trzeba było robić je pod wymiar. Ostatecznie firma www.LUVIOmeble.pl podjęła się przygotowania takich mebli i efekt jest naprawdę świetny. Przygotowane meble dobrze się prezentują, jednocześnie fajnie wpisały się nowoczesny styl wnętrza więc pod tym kątem wydaje mi się, że to firma, z którą będzie warto współpracować.
Drzwi szklane

Szklane drzwi to bardzo fajny pomysł. Musisz jedna[…]

Sztukateria Białystok

sztukateria elewacyjna w Białymstoku ja się tak do[…]

Sztukateria Kraków

sztukateria poliuretanowa w Krakowie jest całkiem […]

Sztukateria Bydgoszcz

sztukateria montaż w Bydgoszczy to temat dość żywy[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>