FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By Guzik
#16135
Witajcie, planuję mały remont w domu, no i żonka by chciała te panele 3D na ścianie zamontować, od jakiegoś czasu są modne no i lubej też się podobają :) Ja trochę sie nie znam na tym temacie no tak trochę chiałem podpytać o opinie o=o tych panelach 3D. Ciężko się je montuje? Dam sobie z tym sam radę czy lepiej jakiegoś fachowca wziąć? No i jak to się ogólnie sprawuje? Jakie macie doświadczenia z panelami 3D? ;)
By Szaraczek
#16139
A ma ktoś może panele styropianowe 3D? Interesują mnie szczególnie opinie użytkowników :D Jak wam się one sprawdzają? Polecacie czy raczej nie?
By Kondziu
#16143
NO ja myślę, że te panele ścienne 3D ze styropianu to fajny wybór, nie są takie ciężkie, spokojnie można samemu zamontować, wystarczy klej mieć do styropianu i przykleić :D Opinie też mają całkiem niezłe te panele steropianowe, więc śmiało się można na nie decydować :D
By Kriss
#16169
A jakie macie opinie o panelach gipsowych 3D? Zdaję sobie sprawę że są o wiele cięższe od np. styropianowych, ale no jakoś bardziej do mnie te gipsowe przemawiają... A wy co byście polecali? Gipsowe panele 3D czy coś innego?
By sisi
#16175
A co powiecie na panele ścienne 3D PCV? Dobry wybór? Jakie macie opinie na ich temat? :)
By Krystian
#16177
No jeśli chodzi o panele 3D z PCV to jednak średnie mają one opinie i trudno się z nimi nie zgodzić. Sztuczne to wszystko, takie plastikowe ściany się sobie w domu robi... Moim zdaniem już lepiej coś innego wybrać
By Sławek
#16178
Ja z nimi nie miałem do czynienia, ale kolega ostatnio z tego skorzystał i jest zadowolony. Mówił jedynie, że z tym jest trochę roboty, ale generalnie o własnych siłach można na spokojnie też położyć. Do tej pory jeszcze nie narzekał, a trochę czasu to już temu robił, więc najwidoczniej jest zadowolony. :) panele dekoracyjne 3d opinie to prawdziwy kalejdoskop, jest tam dużo różnych opinii. Trudno wybrać, to musi być konkretne decyzja. Raz się żyje.
By PomocnyWaldek
#16188
Panel podłogowy 3d i opinie na ten temat to dobry temat bardzo :) na pewno możesz spotkać opinie złe i dobre, ale warto by spotkać prawdziwe :) ja mogę jedynie napisać szczerze od siebie, że mi się osobiście one podobają, mam je u siebie i mi dobrze służą. Wcale nie są jakieś słabe.
By AniaK
#16193
Ja w przypadku jednego remontu zrezygnowałam z paneli podłogowych 3D. Jednak jak poczytałam opinie na temat paneli podłogowych 3d to za każdym podejściem przekonywałam się coraz bardziej aż w końcu podjęłam decyzję i przy kolejnym remoncie położyłam. Jestem zadowolona. Polecam każdemu i niech nikt nie zwleka z tą decyzją jak ja bo nie ma sensu.
By kara
#16212
Ja myślę o panelach ściennych 3D styropianowych, całkiem niezłe mają te opinie, ale może byście też podpowiedzieli czy to na pewno dobry wybór, czy trzeba w ich wypadku na coś uważa? Trudno z nimi z montażem?
Drzwi szklane

Szklane drzwi to bardzo fajny pomysł. Musisz jedna[…]

Sztukateria Białystok

sztukateria elewacyjna w Białymstoku ja się tak do[…]

Sztukateria Kraków

sztukateria poliuretanowa w Krakowie jest całkiem […]

Sztukateria Bydgoszcz

sztukateria montaż w Bydgoszczy to temat dość żywy[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>