FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By limug
#15575
Odpowiednio dobrane dodatki do wnętrz potrafią nadać nowego charakteru aranżacji. Ostatnio do swojego salonu zakupiłem sztuczne rośliny od https://sztuczne-rosliny.pl/ bo wszystkie żywe zawsze mi usychały. Cieszę się, że zdecydowałem się właśnie na takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
By Zdolny
#15996
Urządzanie wnętrza Wrocław to już końcowy etap budowy dlatego jest jednym z najprzyjemniejszych. Wszystko robimy według własnego uznania tak żeby to nam się podobało, w końcu to my będziemy spędzać w skończonym domu najwięcej czasu :)
By Matelo
#16130
Jeśli szukacie oryginalnych rozwiązań to widziałam też ostatnio w sklepie internetowym Dutch House świetną tablicę wiszącą z półkami: https://www.dutchhouse.pl/meble/regaly-i-polki/polki-wiszace/tablica-pegboard-bundy-zielona. Uważam, że taki mebel jest zupełnie wyjątkowy i niespotykany w innych sklepach. Warto wziąć go pod uwagę jeśli planujecie zakup ciekawych dodatków do wnętrz.
Meble na wymiar

Od niedawna mam nowy stół na wymiar, a krzesła do […]

Panele 3D opinie

NO ja myślę, że te panele ścienne 3D ze styropianu[…]

Panele Quick Step opinie

Ja tam co prawda nie miałem chyba nigdy u siebie p[…]

Eko płyta pod panele opinie

Ja tam myślę, że podkład pod panele eko jest całki[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>