FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By karol123
#14088
A rozważaliście zamontowanie paneli słonecznych? Jest to bardzo opłacalna inwestycja, która nie tylko zmniejszy Twoje rachunki za prąd, ale też jest przyjazna dla środowiska. Na stronie: https://www.hewalex.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ jest fajna oferta paneli słonecznych. Jest tutaj wszystko dokładnie opisane, wystarczy tylko usiąść spokojnie i się wczytać. Strona na pewno pomoże Ci w dylemacie związanym z fotowoltaiką - wyborem rodzaju panela słonecznego. Można tutaj też obliczyć, czy w Twoim przypadku inwestycja będzie opłacalna. Polecam
By redigita
#14916
Fajnym pomysłem (przynajmniej dla mnie) są inspiracje, które zostały nagrodzone lub biorą udział w konkursie. Sam obecnie jestem na etapie zmiany wizerunku elewacji, więc polecam zajrzeć na https://baumit.pl/lifechallenge2020 i nawet zagłosować można :)
By irmin
#15715
Pompa ciepła jest bardzo dobrym rozwiazaniem
cena takiej pompy obecnie nie jest już taka wysoka jak była w przeszłości
ogrzewanie jest wygodne
jest czyste
jak również prąd nie kosztuje nas tak dużo

Ze swojej strony polecam kontakt z nimi http://airconsys.pl/ Powinni doradzić jaka będzie odpowiednia pompa ciepła. Oferują montaż w Lublinie.

Rolety sprawdzają się bardzo dobrze, więc jeśli sz[…]

Do wykończenia ścian może również posłużyć taka re[…]

Nie każdy moze sobie pozwolić na kupienie mieszkan[…]

Nie zawsze trzeba firmę do renowacji zatrudniać. W[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>