FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By AniaK
Witajcie, planuję remont i chciałabym wymienić u siebie listwy, długo się wahałam nad wyborem, ale ostatecznie zdecydowałam się na NMC. Jak myślicie, czy to dobry wybór? Jakie macie doświadczenia z ich produktami?
By Dolores
Dla mnie listwy nmc wydawały się niepotrzebnym wydatkiem, ale po remoncie jestem bardzo zadowolona :)
By Szaraczek
NMC ma dosyć wygórowaną cenę, ale naprawdę warto się decydować na ich produkty. Proste w montażu, estetyczne, wytrzymałe, no po porstu czego chcieć więcej ;) A jeszcze jak są na promocji to już w ogóle jest super okazja ;)
By Remik82
Ja właśnie na promocji kupiłem raz listwy z NMC i super jestem z nich zadowolony, rzeczywiście proste w montażu, polecam wszystkim :D No i do tego jakość wykonania super, widać że porządne, a nie jakiś bubel :)
By Karp
NMC ma dużo wzorów można wybierać i przebierać, ale rzeczywiście cena jest dosyc stosunkowo wysoka, a prawda jest taka, że spokojnie można w niższej cenie znaleźć równie solidne listwy
By AgaS
Mi to się strasznie te listwy z NMC podobają i tak na nie odkładam i odkładam ;) Tylko się tak zastanawiam jak to z nimi jest, jak dokładnie montaż ich wygląda? Dużo się naczytałam że łatwy i wgl, ale mnie szczegóły interesują ;)
By Kowalik
AgaS pisze:Mi to się strasznie te listwy z NMC podobają i tak na nie odkładam i odkładam ;) Tylko się tak zastanawiam jak to z nimi jest, jak dokładnie montaż ich wygląda? Dużo się naczytałam że łatwy i wgl, ale mnie szczegóły interesują ;)

Ja co prawda nie montowałam listw NMC, ale spokojnie można sporo filmików na ten temat w necie znaleźć ;) Może one Ci jakoś pomogą ;)
By Rysio
Jeśli chodzi o listwy na podobnym poziomie jakości to polecam Orac Decor, Creativa by Cezar albo Mardom Decor, ale to niekoniecznie tańsze alternatywy ;)
Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

Magazyn

Jezeli potrzebujesz dobrych palet to popatrz sobie[…]

Drzwi wejściowe

Przy wyborze drzwi zewnętrznych należy rozważyć ni[…]

Drewniane okna

Faktycznie rolety sprawdzą się tutaj doskonale. Zr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>