FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By kara
Dużo znalazłam informacji na temat produktów Orac Decor, Largus czy NMC, ale jakoś brakuje mi tu tematu na temat listw Cezar. Jakie macie z nimi doświadczenia? Warto je kupować?
By Dolores
W moim przypadku kupiłam listwy przypodłogowe Cezar głównie ze względu na przyjaciółkę, u niej zobaczyłam spodobały mi się i tak do tego doszło, produkt jest bardzo jakościowy :D :D
By Szaraczek
kara pisze:Dużo znalazłam informacji na temat produktów Orac Decor, Largus czy NMC, ale jakoś brakuje mi tu tematu na temat listw Cezar. Jakie macie z nimi doświadczenia? Warto je kupować?

Ja mam bardzo dobre doświadczenia, Ostatnio robiłem remont u siebie na mieszkaniu i właśnie je kupiłem. Powiem szczerze, że są zaskakująco dobre
By Remik82
Listwy Cezar to dobry wybór, są mocowane na kołki a na środku listwy jest taki klin wyjmowany, pod którym otwory na kołki można wywiercić. Fajna sprawa, bo później w tym rowku pod klin nawet przewód elektryczny można ukryć. Nie dość, że są estetyczne to i stabilne, bo ciężko je oderwać ze ściany. Montaż też prosta sprawa :)
By Karp
No też mam u siebie Cezara i muszę przyznać, że rzeczywiście montaż to czysta była przyjemność, super to rozwiazanie z tymi kołkami, jak je zrywać to chyba tylko z tynkiem :D
By AgaS
A słuchajcie, jak te listwy Cezar wypadają cenowo? Trochę nie znam tej marki, a może to fajna alternatywa dla droższych produktów ;)
By Adek
Cezar są tanie, proste w montażu i można w nich dobrze kable schować - tyle zdążyłem wyczytać, ale jak to jest z ich trwałością, jakością wykonania? Można dużo oczekiwać od nich, skoro są stosunkowo tanie?
By Dejmien
Cezar mają dużo plusów, łatwo się montuje i dobrze dopasowują się do krzywizn, ale mimo wszystko mi się wydaje że wypadają dosyć średnio ;)
By Wiktor.
Dejmien pisze:Cezar mają dużo plusów, łatwo się montuje i dobrze dopasowują się do krzywizn, ale mimo wszystko mi się wydaje że wypadają dosyć średnio ;)

A czemu dosyć średnio? Trochę mi tu konkretów jakiś brakuje
Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

Magazyn

Jezeli potrzebujesz dobrych palet to popatrz sobie[…]

Drzwi wejściowe

Przy wyborze drzwi zewnętrznych należy rozważyć ni[…]

Drewniane okna

Faktycznie rolety sprawdzą się tutaj doskonale. Zr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!