FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Adamss
Jestem pełna podziwu dla projektantów wnętrz. Od kilku dni siedzę sama szukając lamp idealnych i stwierdzam, ze to jest mega trudne- nie tak jak myślałam od początku, że pestka... może ktoś z was miał podobny problem i wybrnął?
Generalnie szukam oświetlenia do kuchni. Stoi wyspa i w niedalekiej odległości stół jadalniany. Chciałabym znaleźć dwie lampy z tej samej serii. Ale może to błąd i powinnam zaszaleć. Możecie pokazać mi jak rozwiązaliście to u was? Lub polecić jakieś biało/złote modele lamp? A może jakiś super sklep z lampami?
By irmin
Takich sklepów jest wiele i zależy jaki efekt chcemy uzyskać np novodworski, thedom, anotherdesign, imindesign, karedesign, momastudio, lampyekskluzywne, studioled, ekconcept, zfabryki, ardant i westwing - to na przykład.....
Ciekawe lampy ma również sklep Meble Tkaniny:
https://www.mebletkaniny.pl/lampa-wisza ... o-id-12005

Kilka razy zamawiałam tam róznego rodzaju dodatki do domu i dostawa dosłownie ekspresowa. Piekna jest powyższa lampa:
Obrazek

Obecnie mam żaluzje w domu i opcja bardzo wygodna:[…]

Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>