FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By remik
#9205
My kupujemy w necie i od razu większe ilości. Można wtedy załapać się na jakiś rabacik. Mimo wszystko taki zakup jest kosztowny, Ubezpieczyliśmy więc transakcje internetowe w banku Raiffeisen. Mamy tam konto firmowe więc i tam załatwiamy większość spraw finansowych.
#10224
My od jakiegoś czasu kupujemy odzież ochronną przez internet a dokładnie na stronie sklep.kameleon.pro :) Mają tam bardzo dobrej jakości bezpieczne odzienie, buty i okulary ochronne. Parę razy już tam zamawialiśmy, bo wiadomo takie rzeczy się zużywają i za każdym razem zamówienie było realizowane ekspresowo i precyzyjnie :) Poza tym wszystkie części takiej garderoby są wygodne, ergonomiczne i dopasowane :) Zajrzyjcie na ich stronę, zamówcie i przetestujcie ;) jestem pewien że się nie zawiedziecie!
By irmin
#13512
Spory wybór dobrej odzieży roboczej znajdziesz w sklepie Ferpol:
https://www.ferpol.pl/odziez-spawalnicza-2264773
Oferowana tam odzież spełnia niezbędne certyfikaty jakości.
W wielu zawodach kupno odpowiedniej odzieży roboczej jest obowiązkowe. W kontekście prawa wszyscy, którzy wykonują pracę fizyczną powinni nosić spodnie robocze, które zabezpieczają ciało przed uszkodzeniem oraz stanowią ochronę od działania niekorzystnych czynników. W większości zakładów pracy bądź w firmach na przykład budowlanych istnieje odgórny nakaz noszenia długich spodni roboczych wraz z pozostałymi elementami ubioru, jak na przykład okularami ochronnymi, kaskiem czy wzmacnianymi butami o twardej podeszwie.
By rafon
#14677
Zależy jakiego rodzaju odzież potrzebujesz. Ja np. chodzę w miarę normalnie ubrany do pracy. Ostatnio kupiłem nawet buty Nike Air Max o indeksie 537384090 bo są wygodne, przewiewne i można w nich cały dzień pracować. Jeśli masz wymóg od pracodawcy, żeby ubierać taką stricte roboczą odzież to poszukaj tego typu sklepu, z pewnością znajdziesz jakiś w swoim mieście.
#14911
Teraz to na pewno nie dostaniesz nigdzie maseczek malarskich i antypyłowych bo ludzie wykupują na potęgę... Chyba że chcesz przepłacić to wtedy się coś znajdzie ;p
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ZiliClinic
Cena drewnianych schodów

Najlepiej poszukac jakiegoś lokalnego stolarza. Sa[…]

Wymiana mebli

Przede mną wymiana mebli i zastanawiam się gdzie d[…]

Drzwi wewnętrzne

Rzuć okiem na drzwi wewnętrzne: https://www&#[…]

Drukarnia

A jakie miasto Cię interesuje? Ja ostatnio zamawia[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>