FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By MarcinPoniewczas
#11027
Nie no. Moim zdaniem jeśli idzie o dach domu to powinien on mieć choćby odrobinę spadku z tego tylko względu, żeby w zimie nie runął nam na głowę pod naciskiem śniegu. I tyle. W przypadku dachów fajną opcją są okna dachowe sklep internetowy, które idealnie się komponują, przynoszą masę światła, jak i też dają możliwość spędzania nocy pod gwiazdami ;)
By Anna Wolska
#11641
Skoro już o dachu mowa, jaka jest Wasza opinia na temat dodatkowej hydroizolacji, np. takiej jak usługi w ofercie Hydroizolacje ATP ? Jak dla mnie to świetne rozwiązanie, przede wszystkim bowiem system płynnych membran Hyperdesmo, można zastosować zarówno w przypadku nowo powstającego, jak i funkcjonującego już dach. Dajne on minimum 25 lat pewność, że nie narazimy się na przeciekanie, a tym samym zarówno pomieszczenia na najwyższej kondygnacji, jak i więźba dachowa pozostaną nienaruszone przez długie lata.
By limug
#11902
Warto pamiętać też, że kiedyś prawdopodobnie będzie potrzebna renowacja dachu. Tutaj bez wątpienia wygrywa płynna membrana ( https://www.proof-tech.com/), która cechuje się wspaniałymi właściwościami zabezpieczającymi dach oraz ściany boczne przed wilgocią, przeciekaniem, a także schładzającymi poddasze.
By andrea8
#12020
Dzięki za porady. Na pewno się przydadzą mi... No, a kochani kto z was kupował projekt u firmy https://www.mgprojekt.com.pl ? Widziałam, że mają teraz świetne promocje z okazji dnia dziecka. Dlatego przyznam się, że kusi mnie żeby zamówić u nich właśnie projekt dla siebie. Polecacie ich?
By karol123
#12877
Teraz modne są domy drewniane, tutaj https://mawit.com.pl/ macie ofertę znanego i cenionego w branży producenta takich domów. Oferują projekt wraz z budową, pełen serwis. Mój kuzyn niedawno się tak wybudował i chwali sobie to jak się mieszka. Dużo taniej zapłacił niż by wyniosła normalna budowa.
By irmin
#12986
Warto rownież zastanowic się nad odpowiednim systemem orynnowania. Są one bardzo gladkie.A im gładsza rynna, tym łatwiej spływa po niej woda i tym trudniej osadza się na niej brud. Rynna pvc jest więc najłatwiejsza w oczyszczaniu. Dla porównania, najwyższy współczynnik chropowatości przypada rynnom zrobionym ze stali. Rynny plastikowe są również całkowicie odporne na korozję. Do innych ich zalet zaliczyć można stosunkową łatwość montażu i niską cenę.

Ze swojej strony polecam ten sklep w Warszawie:
https://dachprofil.com.pl/oferta/rynny- ... y-rynnowe/

Powinni dobrać do Was najlepszy system orynnowania.
By viko_vika@interia.pl
#13569
A co sądzicie o tym, żeby na dach położyć płyty warstwowe? Firma https://www.buildnowonline.com/hu/szendvicspanelek.html ma takie rozwiązania i przyznam, że mi się to bardzo podoba. Ktoś ma i sobie chwali? Chętnie poczytam Wasze opinie :)
Oprócz dachu jeszcze muszę wykończyć piętro i powiem Wam, że w domu to zawsze jest co robić, chyba nigy nie dojdę do takiego etapu, że będę mogła sobie spokojnie usiąść, niczym się nie martwić i nic nie robić ;)
By jolka678
#14310
Mnie bardziej interesuje to, w jaki sposób wyglądają okna w Waszym budowanym domu i czy już macie coś zamówione? U nas przyszedł czas na to, aby coś zamawiać, ale kompletnie nie mamy pojęcia, na jakie okna się zdecydować. Liczę tutaj na wsparcie innych osób, a jeśli mam powiedzieć o tym, co znalazłam na ten moment to firma Drutex ma fajne opinie.
Jaki zbiornik na szambo?

To zalezy ile osób mieszka i bedzie korzystać.

Jak rozwijać swój biznes?

Są firmy, które pomagają w rozwoju, między innymi […]

Ogrzewanie elektryczne jest drogie, chyba że oszcz[…]

Projektowanie wnętrz

Na pewno warto sprawdzić ofertę pracowni https[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>