FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By ja_noz
#10256
ja zamówiłem do domu okna drewniane od państwa Czaplickich z Łomży. Tworzą także stolarkę dla innych regionów. Okna są ładne i solidne, proponuję zapoznać się z ofertą.
By bartek221
#10268
Szczerze mówiąc to moim zdaniem bardzo dobrym wyborem w kwestii okien są te wykonane z PCV. Oczywiście okna dobrej jakości od firmy, która potrafi odpowiednio je zamontować. Uważam, że w tej kwestii liczy się tak na prawdę Tylko Tylka www.tylka.pl okna Zakopane. Firma ta posiada już 29 lat doświadczenia na rynku co moim zdaniem jest ogromnym atutem podczas wyboru okien do swojego domu czy mieszkania.
By jolka678
#12086
Okna drewniane mogą być dobrą opcją, jeśli ma się konkretne marzenia o takich oknach i są one w modzie, ale nie lepiej mimo wszystko postawić sobie na okna plastikowe? Oczywiście wybór należy do Was. Macie już w ogóle konkretną firmę, która wszystkim się zajmie? Ja osobiście polecam Drutex. W ofercie mają zarówno okna plastikowe, jak i drewniane i aluminiowe.
By Anna Wolska
#12555
Mnie osobiście drewniane okna zawsze bardzo się podobały. Nie jest to jednak jedyna obecnie dostępna na naszym rynku opcja. Możemy o takich produktach poczytać na blogu budowlanym MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ , a co więcej znajdziemy tam wiele ciekawych porad i wskazówek chociażby w zakresie aranżacji wnętrz.
By karol123
#12964
Okna z drewna przede wszystkim ładnie się prezentują, to jest ich duży atut. Ja do siebie do mieszkania wybrałem okna drewniano-aluminiowe, z roletami wewnątrzszybowymi które chronią przed światłem. Zamawiałem je tutaj https://okna-internorm.pl/ i polecam tego producenta bo obsługa jest na wysokim poziomie.
By Bartosz2017
#13099
Przed zakupem warto rozważyć wszelkie możliwości, fajną opcją mogą być np. okna PCV w okleinie drewnopodobnej. Teraz są na rynku okleiny odporne na promieniowanie UV, które bardzo wiernie oddają estetykę drewna. Nie trzeba ich konserwować co kilka lat i nie ulegają odkształceniom pod wpływem temperatur. Warto spojrzeć np. na kolory oklein Schuco w ofercie firmy Mielczarek ze Zduńskiej Woli http://www.oknamielczarek.pl/kolory-okien/
By jolka678
#13187
Wiecie co - widziałam, że firma Drutex również w swojej ofercie posiada właśnie okna drewniane i widziałam też na ich temat bardzo dobre opinie, więc jeśli uważasz, że koniecznie takie okna powinny być w Twoim domu i jeśli jest to podparte opinią specjalisty, to decyduj się.
Boazeria - reaktywacja

Ja jednak nie jestem przekonana do tej opcji. Boaz[…]

Obecnie mam żaluzje w domu i opcja bardzo wygodna:[…]

Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>