FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Dem
Guzik pisze:
Jaśko pisze:
Szaraczek pisze:No dokładnie, nie ma różnicy czy to OBI czy Castorama drzwi pokojowe w tych sklepach są od różnych producentów, więc spokojnie można wybrać dobrej jakości produkt :)

Dokładnie, nie wiem skąd to generalizowanie, że w marketach budowlanych są tylko słabe produkty.

Prawda jest taka, że weźmie się czasem niby lepsze drzwi od producenta a jakość i tak ma wiele do życzenia ;)

To też nie do końca jest tak, czasami właśnie w takich marketach mają trochę gorszej jakości towar, nawet jeśli jest od producenta, skoro chcą mieć taniej to jakaś przyczyna tej niższej ceny musi być ;)
By Zbyszek
Ja chyba będę musiał powymieniać drzwi pokojowe, bo mi okleina zaczyna odłazić i tak się zastanawiam na jaką firmę postawić? Kogo byście mi polecili z producentów?
By Kamilek
Dobre i wytrzymałe drzwi do pokoju znajdziesz na pewno w ofercie Pol Skone, DRE też może mieć coś fajnego, a odradzam Portę ze względu na średnią jakość :)
By Szaraczek
Ja nie bardzo ufam takim marketom budowlanym właśnie jak OBI czy Castorama, drzwi pokojowe wolę kupić ze sprawdzonego salonu, możesz poszukać opinii w necie, może akurat masz jakiś dobry sklep w okolicy ;)
By Jaśko
Ile ludzi tyle opinii, jak wybieram drzwi pokojowe to skupiam się na marce, nie na miejscu w którym je kupuje ;)
By Kamilek
Ja akurat kupując drzwi do pokoju byłem bardzo optymistycznie za każdym razem nastawiony do internetowych zakupów. Nigdy się nie zawiodłem i nie przejechałem na zamówieniach przez internet. :) Polecam takie rozwiązanie dużo czasu i pieniędzy można na tym zaoszczędzić w ten sposób.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Ja korzystałem z Largus listwy i jestem zadowolon[…]

NMC ostatnio jak przeglądałam to się całkiem nieźl[…]

ja te listwy przysufitowe polecam teraz każdemu zn[…]

Sztukateria Orac Decor

na zakupy w orac decor to ja bym się w ogóle nie b[…]