FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By irmin
Zwykle powinno być to coś związanego z domem. Kupując prezent na parapetówkę nie musimy rujnować budżetu. Nawet drobny prezent jak np. deska do krojenia po naniesieniu spersonalizowanej dedykacji staje się wyjątkowy i bardzo efektowny.
Moze być to rownież
karafka
poduszka
ewentualnie zestaw świeczek

Nie polecam dekoracji do mieszkania z uwagi na to, ze nie wiecie jaki gust mają osoby, w nim mieszkające i czy obraz im sie na przyklad spodoba.
http://businesstimes.pl/forum/memberlis ... e&u=215727
By marcelii94
Wiadomo że trzeba kogoś znać żeby trafić w gusta ale są też prezenty które są ogólne (dla każdego) jak jakieś praktyczne prezenty typu zestawy kosmetyków, kawa lub artykułów domowych.
By rebeka322
Jeśli szukasz dobrego pomysłu na prezent to bez dwóch zdań bielizna ze sklepu https://www.etam.pl jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem! Sama korzystałam z ich pomocy w trakcie poszukiwań prezentu z okazji naszej rocznicy ślubu.
By karol123
A co powiecie na telefon w prezencie dla mojego brata? Wiem że chciał wymienić na samsunga s10 i na Bestcena widziałem że mają je w dobrej cenie, taniej niż gdzie indziej. Chyba zamówię, mają dobre opinie wśród klientów.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Montaż drzwi

Montaż drzwi lepiej jest zostawić specjalistom. :)

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin to przede wszystkim […]

Drzwi wewnętrzne białe

Drzwi wewnętrzne białe to mój wybór sprzed wielu l[…]

Drzwi szklane

Drzwi szklane wyglądają niesamowicie w dobrze zapr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>