FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By kasiasasia
#12642
Mi od dawna takie drzwi szklane się bardzo podobają i chcę ja u siebie zamontować, tylko jeszcze nie mogę zdecydować się na pomieszczenie... No ale mimo wszystko - polecalibyście mi jakąś firmę u której dostanę porządne i przede wszystkim ładne szklane drzwi? ;)
By SuperBoy
#12690
Szklane drzwi mają słabszą izolację termiczną i akustyczną, więc radziłbym to brać pod uwagę przy wyborze pomieszczenia ;) Co do firmy to już niestety nie pomogę :(
By Remik82
#12752
Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne szklane dobrej jakości to myślę że możesz poszukać fajnych w ofercie DRE albo Porty to jedne z lepszych marek dostępnych na rynku z średniej półki cenowej :)
By AgaS
#12763
SuperBoy pisze:Szklane drzwi mają słabszą izolację termiczną i akustyczną, więc radziłbym to brać pod uwagę przy wyborze pomieszczenia ;) Co do firmy to już niestety nie pomogę :(
Niektórzy szklane drzwi montują w łazienkach, więc im ta słaba izolacja akustyczna nie przeszkadza :D
By Jaśko
#12966
Moim zdaniem drzwi szklane nie warto analizować pod względem przydatności czy funkcjonalności tylko raczej ze względu na ich wygląd warto się zastanowić nad ich montażem ;)
By majsterkowicz
#13026
Szklane drzwi są naprawdę dobrym wyborem. Może czasami trzeba trochę więcej posprzątać niż przy tych klasycznych drewnianych, ale jednak mimo to jest to jak najbardziej na plus. Super wyglądają, jak ma się w domu odpowiedni design. :)

Szykujemy się do kupienia mieszkania. Zastanawiam[…]

Jak gotujecie rosół

Ja osobiscie przewaznie robie go na miesie wolowym[…]

Ja miałem tak samo :) Largus to spora jakość za n[…]

Listwy przysufitowe Orac Decor

ORAC DECOR to dobro, warto wybrać tę firmę bez żad[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>