FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By kasiasasia
Mi od dawna takie drzwi szklane się bardzo podobają i chcę ja u siebie zamontować, tylko jeszcze nie mogę zdecydować się na pomieszczenie... No ale mimo wszystko - polecalibyście mi jakąś firmę u której dostanę porządne i przede wszystkim ładne szklane drzwi? ;)
By SuperBoy
Szklane drzwi mają słabszą izolację termiczną i akustyczną, więc radziłbym to brać pod uwagę przy wyborze pomieszczenia ;) Co do firmy to już niestety nie pomogę :(
By Remik82
Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne szklane dobrej jakości to myślę że możesz poszukać fajnych w ofercie DRE albo Porty to jedne z lepszych marek dostępnych na rynku z średniej półki cenowej :)
By AgaS
SuperBoy pisze:Szklane drzwi mają słabszą izolację termiczną i akustyczną, więc radziłbym to brać pod uwagę przy wyborze pomieszczenia ;) Co do firmy to już niestety nie pomogę :(
Niektórzy szklane drzwi montują w łazienkach, więc im ta słaba izolacja akustyczna nie przeszkadza :D

Ja szukam jakiś porządnych drzwi, ale też żeby by[…]

Rdzeń to chyba z płyty HDF najlepszy ;)

Szare panele podłogowe

Nie no tam się trochę różnią te panele ;)

Drzwi dwuskrzydłowe

A jak sprawdzają wam się drzwi zewnętrzne dwuskrzy[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>