FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Kaśkak
#11637
Cześć i czołem !
Jako ,że w Polsce fachowców brakuje to mój tato postanowił założyć własną firmę budowlaną. Zastanawiamy się nad reklamą, macie jakieś pomysły na skuteczną formę reklamy? Czy coś takiego jak usability stron www ma sens? Pokładam swoje nadzieje w internecie . Będę wdzięczna za każdą podpowiedź
By Madde
#11932
Pomysł dobry, bo reklama internetowa przynosi najwięcej korzyści.

Jednak, żeby przyciągnąć klienta, musisz mu najpierw udowodnić, że firma twojego taty jest solidna i warto wam zaufać. Jak to zrobić? W tym celu tworzy się wartościowe, interesujące treści, dzięki którym klient będzie chciał skorzystać z waszych usług. Na https://bizzit.eu/content-marketing/ przeczytasz o tym więcej. Moim zdaniem, to najskuteczniejszy sposób na przyciągnięcie klientów.
#12010
Reklama jest ważna ja bym jeszcze koniecznie postawił na dobre materiały. Można się zapisać do tego programu https://fluggerpartner.pl/ i dzięki temu korzystać z promocji na uczestników, za każde zakupy otrzymuje się również punkty, są gratisowe produkty, możliwość zamawiania wizytówek dla swojej firmy. Fajna sprawa, a ja na produktach Flugger od początku pracuje i polecam w 100%. Moi klienci też są zadowoleni.
Kurs na prawo jazdy

Chcesz przejść kurs na prawo jazdy z płytą poślizg[…]

Nasze ogrody

Jak właśnie aranżujecie ogród to ja wam powiem że […]

Jeśli pracujecie za granicą to jak rozliczacie się[…]

Taka drabinka gimnastyczna to świetne rozwiązanie […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>