FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Madde
Sposobem na rozwój biznesu, jest otwarcie firmy nie tylko stacjonarnie, ale również w internecie. W końcu, większość klientów kupuje wyłącznie online.
Jednak trzeba pamiętać, że jest to dodatkowa odpowiedzialność i obowiązki. Dlatego przed otwarciem takiego sklepu, warto zaznajomić się z takimi pojęciami, jak chociażby umowa elektroniczna - http://eu-eu.eu/umowy-elektroniczne-czym-sa-kiedy-umowe-mozna-zawrzec-przez-internet/ która jest istotnym elementem sklepu internetowego.
By Sabanek
Madde poniekad masz racje.. my tez zaczynalismy od stacjonarnego sklepu a potem poszlismy w internet i e-sklep. To dodatkowa pula zarobkowa. Wydaje mi sie ze moi pracownicy zadowoelni są z tego co robia, warunki maja bardzo dobre m.in ubezpieczenie wysokiego filaru, godziny takie jakie im pasuja, bony znizkowe na zakupy a nawet z medicover takie fajne pakiety medyczne :D
Jak dla mnie stawiając na skuteczną reklamę mamy ogromną szansę na szybkie rozwinięcie swojej działalności. Przy czym niewątpliwie warto zwrócić uwagę na taką opcję, jak promocja w social mediach https://www.kobosystem.pl/uslugi/social-media/ . To tam właśnie bardzo wiele osób szuka określonych usług czy też produktów, a liczba odbiorców jest bardzo duża, co może przełożyć się na zwiększone zyski firmy.
By donna
No właśnie, ale pytanie jak znaleźć klientów. Trzeba po prostu zainwestować w reklamę, grunt by była ona efektywna. W przypadku reklamy lokalnej myślę że jak najbardziej warto postawić na billboard https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/bielsko-biala . Ma on za zadanie informować klientów o naszych usługach, a także zwracać na siebie uwagę. Poza tym billboard jest stosunkowo tanią reklamą i skuteczną
By andrea8
Możliwości jest bardzo dużo wszystko zależy od was. Ja przykładowo chce skupić się głównie na dobrej reklamie. Dlatego oprócz strony internetowej chce stworzyć promocyjnego bloga, a'la poradnik. Już wiem który copywriter gdańsk będzie dla mnie tworzył treści także nic więcej mi nie trzeba.
By karol123
Według mnie super na rozwój firmy wpływa jej strona internetowa. Po przedstawieniu tutaj swoich ofert i efektów pracy czy ewentualnie opisaniu czym się zajmujesz, klienci będą wiedzieć na Twój temat więcej i być może się do Ciebie przekonają :) U mnie to zadziałało. Domenę, hosting i certyfikat SSL mam w nazwa.pl - polecam
Kurs na prawo jazdy

Chcesz przejść kurs na prawo jazdy z płytą poślizg[…]

Nasze ogrody

Jak właśnie aranżujecie ogród to ja wam powiem że […]

Jeśli pracujecie za granicą to jak rozliczacie się[…]

Taka drabinka gimnastyczna to świetne rozwiązanie […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>