FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Madde
#11757
Sposobem na rozwój biznesu, jest otwarcie firmy nie tylko stacjonarnie, ale również w internecie. W końcu, większość klientów kupuje wyłącznie online.
Jednak trzeba pamiętać, że jest to dodatkowa odpowiedzialność i obowiązki. Dlatego przed otwarciem takiego sklepu, warto zaznajomić się z takimi pojęciami, jak chociażby umowa elektroniczna - http://eu-eu.eu/umowy-elektroniczne-czym-sa-kiedy-umowe-mozna-zawrzec-przez-internet/ która jest istotnym elementem sklepu internetowego.
By Sabanek
#11859
Madde poniekad masz racje.. my tez zaczynalismy od stacjonarnego sklepu a potem poszlismy w internet i e-sklep. To dodatkowa pula zarobkowa. Wydaje mi sie ze moi pracownicy zadowoelni są z tego co robia, warunki maja bardzo dobre m.in ubezpieczenie wysokiego filaru, godziny takie jakie im pasuja, bony znizkowe na zakupy a nawet z medicover takie fajne pakiety medyczne :D
#12009
Jak dla mnie stawiając na skuteczną reklamę mamy ogromną szansę na szybkie rozwinięcie swojej działalności. Przy czym niewątpliwie warto zwrócić uwagę na taką opcję, jak promocja w social mediach https://www.kobosystem.pl/uslugi/social-media/ . To tam właśnie bardzo wiele osób szuka określonych usług czy też produktów, a liczba odbiorców jest bardzo duża, co może przełożyć się na zwiększone zyski firmy.

Wiem, że na pewno najlepiej jest brać AC4 o grubo[…]

Mam właśnie listwy poliuretanowe podświetlone LEDa[…]

Mam u siebie listwy gzymsowe z NMC i jestem z nich[…]

Ja raz jak z mężem kupiłam to mimo iż panele były […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>