FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Kasi3k
#8974
Jeżeli chcesz kupić ładne firanki w dobrej cenie to musisz zapoznać się z tym artykułem: http://netmarketing.com.pl/top-3-sklepy-oferujace-firany-w-krakowie/. Przedstawia on 3 najlepsze sklepy z firanami w Krakowie. Nie jesteś z Krakowa? Nie przejmuj się, sklepy prowadzą sprzedaż internetową z ekspresową wysyłką. Sam przydał mi się ten artykuł bo ostatnio zamawiałem rolety i jestem bardzo zadowolony. Widać, że autor tekstu znał te sklepy!
By muszkieter
#9103
My zrezygnowaliśmy z fireanek na rzecz pięknych rolet plisowanych, które znaleźliśmy w sklepie https://www.agatarolety.pl/ :) W każdym oknie mamy takie piękne rolety. Inspirowaliśmy się roletami, które znalazłem na tym zdjęciu https://123budujemy.pl/rolety-okienne-rodzaj-wybrac/rolety-plisowane/ chciałem taki sam efekt u siebie. Koniecznie w tym samym odcieniu. Firma Agata Rolety sprostała zadaniu. Wysłaliśmy im zdjęcie dopasowali nam kolor. Wszystko super :)
By stefanios
#10186
firany to najlepsza dekoracja mieszkania, bez nich najczęściej mamy wrażenie, że czegoś we wnętrzu brakuje. Jest wiele miejsc gdzie można kupić dobrej jakości firany, klasyczne i bardziej oryginalne jak ta https://www.eurofirany.com.pl/p/firana-gotowa-dolly-z-falbanami-24279. Do pomieszczeń gdzie już mamy sporo wzorów i faktur lepiej dodać gładkie firany, w innych można poszaleć z wzorami.
By miki789
#11704
Szczerze z własnego doświadczenia polecam sklep kasandra.com.pl. Bardzo duży wybór firanek. Podejrzewam, że bez najmniejszego problemu można znaleźć coś dla siebie. Zamawiałam tam już kilka razy.

Pytam się w imieniiu mojego wujka, który wpadł w d[…]

Trzeba regularnie, jeśli kupisz dobrą chemię oraz […]

Wiem, że na pewno najlepiej jest brać AC4 o grubo[…]

Mam właśnie listwy poliuretanowe podświetlone LEDa[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>